Wypadek busa w Nowym Sączu. Jedna osoba nie żyje, sześć rannych

Niedziela, 3 września 2017 (10:08)

Jedna osoba zginęła, a sześć odniosło obrażenia w wypadku busa, do jakiego doszło w niedzielę rano w Nowym Sączu (woj. małopolskie). Samochód, którym wracali goście z przyjęcia weselnego, wjechał w słup trakcji elektrycznej.

Jak poinformował PAP rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń, do wypadku doszło na jednej z głównych ulic Nowego Sącza - ul. Lwowskiej. Fordem transitem podróżowało sześciu pasażerów i kierowca. Ofiara śmiertelna to jeden z pasażerów.

Na miejscu wypadku trwają czynności z udziałem policji i prokuratora. Funkcjonariusze nie podają przyczyn wypadku, ale w całym regionie w niedzielę panują złe warunki drogowe - jest ślisko z powodu opadów deszczu. 

PAP

Podziel się

~takie zycie.. -

Smutna wiadomosc dla Rodzin .Mloda Para nie zdazyla nacieszyc sie piekna uroczystoscia a tu wiadomosc o zupelnie odwrotnej sytuacji.Wspolczuje wszystkim

~Znam to -

Tez wracalem kiedyś z wesela busem mocno pijany. Ale na tyle bylem przytomny że sie obudziłem i POWSTRZYMALEM busiarza przed szaloną jazdą! Nad ranem. Pusto. Aby szybciej rozwiezc gosci. Śmierć ? Nie istnieje ;) Bezkresna polska glupota i nonszalancja.

~gazda -

Żarty ze śmierci mogą robić tylko jełopy którzy nie doświadczyli straty bliskiej osoby ale to do czasu.....!

Piszesz jako Gość