Dolnośląskie. Wypadek ciężarówki wojsk amerykańskich

Środa, 13 września 2017 (14:00)

Na 54 kilometrze autostrady A18 w okolicach zjazdu do Świętoszowa (Dolnośląskie) doszło w środę do wypadku samochodu ciężarowego wojsk amerykańskich. Nikt nie ucierpiał.

Jak powiedziała PAP rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu Anna Kublik-Rościszewska, ciężarówka należąca do wojsk amerykańskich najprawdopodobniej zahaczyła o barierki oddzielające pasy autostrady i się wywróciła.

"W pojeździe było dwóch żołnierzy, nie odnieśli oni obrażeń" - powiedziała policjantka.

Po wypadku zablokowane są lewe pasy autostrady w kierunku Wrocławia i granicy z Niemcami. Wojskowa ciężarówka leży na dachu. Do czasu jej usunięcia kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

PAP

Podziel się

~Reagan is Dead -

Amerykanów pokonali: Wietnamczycy, Koreańczycy (10 000 amerykanów w Północno-Koreańskich obozach pracy) , Syryjczycy, Afgańczycy (większość kraju pod kontrola Talibów).... Z czym d ludzi....

~hę -

Pewnie Putin te barierki tam zamontował. I co? Zostali ukarani mandatem, czy jako eksterytorialni nie odpowiadają za swoje wyczyny?

~alka -

wstyd polska obce wojsko na dodatek USA to zbrodniarze wojenni od 80 lat??skandal rząd obecny jak od 30 lat??taka mala KRLD nie potzrebuje obcych wojsk i sojuszu sami sobie radzą z okupantem USA hańba ta wladza i obce wojsko a to dowod że słabe państwo i rządy7

Piszesz jako Gość