Tragiczny wypadek. Zablokowana A4

Niedziela, 1 października 2017 (21:46)

Z powodu wypadku, w którym zginęły dwie osoby a dwie kolejne są ranne, w niedzielę wieczorem zablokowana jest autostrada A4 na wysokości węzła Brzezimierz w kierunku Wrocławia. Tworzy się tam wielokilometrowy korek.

Jak podały służby wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, do wypadku doszło przed godz. 20 w niedzielę. Auto osobowe uderzyło w samochód ciężarowy, który najechał kolejne auto osobowe.

Na skutek zderzenia zginęły dwie osoby, a dwie inne są ranne. Trasa w kierunku Wrocławia jest całkowicie zablokowana i będzie nadal nieprzejezdna aż do momentu zakończenia czynności przez prokuratora.

"Już utworzył się tam ponad 3,5-kilometrowy zator sięgający zjazdu na węźle Brzeg. Dlatego kierowcy powinni opuszczać drogę już na węźle Opole-Zachód" - poinformował dyżurny GDDKiA we Wrocławiu. 

PAP

Podziel się

~xxx -

Najważniejsze, aby Polski młody kierowca zaraz po otrzymaniu prawka umiał idealnie zaparkować równolegle lub prostopadle do linii z dokładnością co do 1 mm. A praktyka w kierowaniu pojazdami przy większych prędkościach? To już survival - jak przeżyje, to się nauczy........

~35lat za kółkiem -

Ludzie! czy faktycznie nie umiecie jeździć czy wydaje się Wam,ze nad Was to nie ma lepszych kierowców? gdzie pędzicie stale jakiś wypadek!spieszy się Wam do grabarza? Zastanówcie się! jedno macie życie i ten "kolega" w drugim samochodzie też chce żyć. Czytajcie znaki drogowe 70km na drodze to nie 110 albo 130 to 70 i tak to czytajcie!

~Pan z Krakowa -

Na południu Polski trzeba uwarzać na trzodę poruszającą sie z tablicami KRA KBC KBR KWI KNS KN KT KTA KNT KTT RZ RZA RM RMI RBI RK , są to operatorzy traktorów, taczek, wozów drabiniastych którzy powinni mieć zaksa wjazdu na dwópasmówki i autostrady

Gość

Piszesz jako Gość