Zderzenie ciężarówek. S8 jest nieprzejezdna

Środa, 1 listopada 2017 (09:53)

Co najmniej przez kilka godzin nieprzejezdna będzie droga ekspresowa S8 w kierunku Warszawy pomiędzy węzłami Kowiesy i Huta Zawadzka (Łódzkie). W tym miejscu doszło w nocy do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych.

W wypadku nie było rannych. Jak informuje dyżurny ruchu z łódzkiego oddziału Punktu Informacji Drogowej GDDKiA do zderzenia dwóch ciężarówek doszło w nocy na 402 km drogi ekspresowej S8, w kierunku Warszawy. Trasa jest obecnie zablokowana, trwa wyciągania pojazdów z rowu. Zdaniem drogowców może to potrwać kilka godzin.

Dla kierowców wyznaczono objazd - zjazd na węźle Kowiesy do węzła Huta Zawadzka i powrót na S8.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

PAP

Podziel się

~pol -

a mnie zastanawia to gdzie i jak cyganie zdają egzaminy na prawo jazdy skoro większość z nich nie umie czytać i pisać

~Polska w Ruinie -

A miało być tak dobrze,a tu przyszła zła zmiana i widzicie sami co się dzieje.Afera afere pogania...Zabójstwa samobójstwa,i co chwila jakieś wypadki.

~kot -

"W wypadku nie było rannych" To jedno zdanie pokazuje poziom dziennikarstwa na tym portalu. Używać słów, których nie zna się definicji.

~Rufus, BMW -

Kerofcy ciężarówek, a więc "wielce doświadczeni", zadufani w sobie sparciałe omszałe dziadki - DLATEGO NIEUSTANNIE APELUJĘ - osobniki w podeszłym wieku, a więc po 40_ce powinni przechodzić obowiązkowe odpłatne badania lekarskie i ewentualnie tym truflą odbierać prawa jazdy, bo toto już niedowidzi (bryle oczne), niedosłyszy (słuchafki uszowe), a refleks na poziomie keczapu lejoncego się z butelki, piszczel tenisisty nieskoordynowanie kręci kierownico, że o nieruchawym zwisie prostym w portkach nie wspomnę, nie to co My młodzi z refleksem komputerowym w głowach, z błyskotliwościo wodospadu Wigry, z dynamitem w nogach i z pytonem w spodękach.

Gość

Piszesz jako Gość