Wielkopolskie: Wjechali w drzewo. Jedna ofiara

Środa, 1 listopada 2017 (10:59)

Jedna osoba zginęła, jedna trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w środę w Okonku (Wielkopolskie) na DK 11 między Piłą a Koszalinem. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Do zdarzenia doszło po godzinie 9. tico, którym jechało starsze małżeństwo z Włocławka nagle zjechało z drogi i uderzyło w drzewo.

Oficer prasowy policji w Złotowie mł. asp. Maciej Forecki poinformował w środę PAP, że w wyniku zdarzenia śmierć poniosła 79-letnia pasażerka. Kierujący autem mąż kobiety trafił do szpitala. 

Przez kilkadziesiąt minut droga w miejscu wypadku była zablokowana. Sprawę bada policja i prokurator. 

PAP

Podziel się

~qwerty -

Nie ma co gdybać. Starszy człowiek, mogło zawieść zdrowie... Tragedia niestety do końca jego dni :/ Nawet jak dla niego wszystko skończy się na potłuczeniach to będzie miał wyrzuty sumienia że zginęła żona. Przykre... Jeszcze w dodatku dziś...

~Tylko Gdybam? -

W tym wieku to napewno silny Zawał lub Wylew Krwi Do mózgu nagły i silny za kierownicą i dla tego szybka zmiana toru jazdy i z potężnym impetem czołowe uderzenie w drzewo Masakra i jeszcze Tico bez jakich kolwiek zabezpieczeń! Zapalmy Znicz!

~Gość -

Smutne zdarzewnie. Starszy człowiek pewnie zasłabł. Młodemu też się może przytrafić zawał czy udar. Czepianie się stylistyki tekstu na forum jest nieporozumieniem. Ten tekst to jest komunikat PAP. Ewentualne uwagi należy kierować do Polskiej Agencji Prasowej.

Gość

Piszesz jako Gość