Karambol w Łodzi: Zderzyły się 24 pojazdy

Czwartek, 11 stycznia (11:08)

24 samochody, w tym radiowóz policji, autobus MPK Łódź oraz samochód nadzoru ruchu MPK, zderzyły się w czwartek rano na alei Rodziny Scheiblerów przy alei Rodziny Grohmanów – podaje "Dziennik Łódzki".

Wypadek to efekt bardzo trudnych warunków na drogach spowodowanych gołoledzią. Jak zaznacza policja, nie był to jeden karambol, ale kilka, a nawet kilkanaście kolizji. Niektórzy kierowcy byli zarazem sprawcami kilku kolizji jak i poszkodowanymi w zderzeniach z innymi samochodami - czytamy.

Według informacji "Dziennika Łódzkiego", pomimo skali zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. 

INTERIA.PL

Podziel się

~jasioB -

Kurde jestem z łodzi a nie mam pojęcia gdzie te aleje się znajdują. Jakieś przeróbki ulic , placów , chaos. Oczywiście służby Zdanowskiej nie zauważyły że mamy zimę i gołoledź. Pięciu dyrektorów na jednego chłopinę z wiaderkiem soli i szufelka - to cała łódź.

~Leming -

Nie lękajcie się! Borysław Budka-Gomółka już tam jedzie, ze swoją armią mecenasów, by udzielać pomocy prawnej wszystkim uczestnikom tej kolizji. Natomiast KOD rozpoczął zbiórkę na nowe seicenta.

Gość

Piszesz jako Gość