Warszawa: Zderzenie trzech tramwajów. Osiem osób rannych

Poniedziałek, 29 stycznia (09:38)

Osiem osób zostało poszkodowanych po zderzeniu trzech tramwajów na skrzyżowaniu ul. Grójeckiej i Wawelskiej w Warszawie - poinformowała PAP komisarz Ewa Szymańska z Komendy Stołecznej Policji.

Jak podała, najechały na siebie tramwaje linii 25, 14 i 9, jadące w kierunku centrum.

Jak podaje Szymańska, w tej chwili lewy pas ruchu do centrum został zablokowany przez służby. Na miejscu jest policja, która ustala przyczyny zdarzenia. Utrudnienia w ruchu potrwają do czasu zakończenia czynności

W związku z wypadkiem Zarząd Transportu Miejskiego na stronie internetowej poinformował o utrudnieniach w kursowaniu tramwajów linii 1, 7, 9, 14, 15, 25.

Tramwaje jadące w kierunku krańców Banacha/P+R Al. Krakowska zawracane są na Pl. Narutowicza.

Uruchomiona została zastępcza linia autobusowa Z kursująca na trasie pl. Narutowicza - Grójecka - al. Krakowska - P+R al. Krakowska. 

PAP

Podziel się

~HG -

O właśnie Warszawa. Mamy 21 wiek a dworzec zachodni w Warszawie jest w opłakanym stanie. Obskurny , brudny nie remontowany od czasów głębokiej komuny. Na dworcu nie usłyszysz polskiej mowy tylko ukraińskie gadanie. Z Polaków są tylko sami bezdomni i drobni pijaczkowie. Wszyscy śmierdzą tak jak cały budynek. Ten zabytek jest zamknięty od godziny 23 do 5 rano a pasażerowie ślęczą zmarznięci przed tym pożal się boże zwanym szumnie dworcem zachodnim. Władza tego nie widzi gdyż rozbija się wypasionymi furami i byłoby to dla niej ujmą by zawitać na to badziewie. Wiem co mówię bo kilka dni temu byłem tam .

Gość

Piszesz jako Gość