Tragiczny wypadek koło Stanisławowa

Poniedziałek, 29 stycznia (11:27)

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano na drodze wojewódzkiej nr 473. W okolicach miejscowości Stanisławów (Łódzkie, pow. poddębicki) samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 9. Jak powiedziała PAP asp. szt. Elżbieta Tomczak z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn kierujący renault megane zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w jadący z przeciwka samochód ciężarowy.

"Śmierć na miejscu poniósł 38-letni kierowca renault i jego 33-letnia pasażerka. Kierujący tirem został częściowo zakleszczony w pojeździe, ale ze wstępnych ustaleń wynika, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Doznał jedynie urazu ręki" - poinformowała rzeczniczka prasowa.

Dodała, że policja pod nadzorem prokuratora bada na miejscu przyczyny wypadku. Trasa w okolicach miejscowości Stanisławów (pow. poddębicki, gm. Uniejów) jest całkowicie zablokowana; ruch kierowany jest przez policję objazdami. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. 

PAP

Podziel się

~donna -

i tego należy się bać , jedziesz człowieku prawidłowo a tu zjezdzają nagle na przeciwległy pas,masakra , nigdzie nie jezdż ani to teściów do ich domku ani do głównego mieszkania ani nigdzie w ogóle ,siedze na tyłku

Gość

Piszesz jako Gość