Karambol na DK 94. Trzy osoby są ranne

Niedziela, 4 lutego (19:25)

Trzy osoby zostały ranne w niedzielę w zderzeniu czterech pojazdów na drodze krajowej nr 94 w miejscowość Wilczków, w okolicach Prochowic. Trasa w miejscu wypadku jest nieprzejezdna.

Jak poinformował PAP dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA, do wypadku doszło przed godziną 18. Na skrzyżowaniu w miejscowości Wilczków zderzyły się cztery auta osobowe - podał dyżurny. W wypadku ranne zostały trzy osoby.

Miejscowość, w której doszło do wypadku leży między Środą Śląska a Prochowicami. W miejscu wypadku trasa jest nieprzejezdna. Utrudnienia, według GDDKiA, mogą potrwać trzy godziny.

PAP

Podziel się

~Rufus, BMW -

NO I CO ŁYSO? 94 LETNI SPARCIAŁY DZIADEK POWODUJE SZOSOWY KARANBOL - DLATEGO NIEUSTANNIE APELUJĘ - osobniki w podeszłym wieku, a więc po 40_ce powinni przechodzić coroczne obowiązkowe odpłatne badania lekarskie i ewentualnie odbierać prawa jazdy, bo toto już niedowidzi (bryle oczne), niedosłyszy (słuchafki uszowe), a refleks na poziomie keczapu lejoncego się z butelki, piszczel tenisisty niekoordynowanie kręci kierownico, że o nieruchawym zwisie prostym w portkach nie wspomnę, nie to co My młodzi z refleksem komputerowym w głowach, z błyskotliwościo wodospadu Wigry, z ułańsko fantazjo, z dynamitem w nogach i z figlarnym pytonem w spodękach.

~A8 -

Komentarze w stylu Rufus BMW powinny być usuwane ze względu na naruszenie dobrych obyczajów i słowną agresję. Moderator portalu nie wykonuje swoich obowiązków. Teksty te nie są dowcipne.

Gość

Piszesz jako Gość