Wyszków: W czołowym zderzeniu zginął kierowca

Środa, 7 lutego (15:32)

W czołowym zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym zginęła jedna osoba - poinformowała w środę w rozmowie z PAP rzeczniczka wyszkowskiej policji. Wypadek miał miejsce na DK8 w Trzciance k. Wyszkowa. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Jak poinformowała rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie st. sierż. Marta Gierlicka, około godziny 13.30 na przebudowywanym odcinku drogi krajowej nr 8 czołowo zderzyły się opel astra i samochód ciężarowy. Droga zablokowana jest w obu kierunkach. Służby podają, że utrudnienia mogą potrwać do godziny 17.

"Niestety kierowca samochodu osobowego nie żyje. Na miejscu tworzy się korek, ale policjanci są już we wszystkich tych miejscach, gdzie mogą kierować objazdami" - powiedziała Gierlicka.

Samochody osobowe policjanci kierują na objazdy przez miejscowość Brańszczyk. Natomiast dla kierowców ciężarówek jadących w kierunku Wyszkowa objazdy poprowadzono przez miejscowość Brok. Kierowcy ciężarówek jadący w kierunku Ostrowi Mazowieckiej w miejscowości Skuszew są kierowani przez policję na Łochów.

Policja podaje wstępnie, że utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 17. Na miejscu pracuje policyjny technik, ekipa dochodzeniowa oraz policjanci ruchu drogowego. Obecny jest także prokurator.

PAP

Podziel się

~richard -

co się dzieje?,czyja to wina? ,codziennie ginie w wypadkach drogowych średnio 2 ludzi w Polsce? , czy to kiepskie szkolenie kierowców? strach przyjezdzać do Polski,stwierdziłem statystycznie , iż w wiekszości powodują je młodzi/młode kierowcy

~mieszkaniec wios -

zadaj sobie jedno pytanie ile osób odbiera sobie życie w ue, i Polsce podpowiem trzy razy więcej niż w wypadkach pozdrawiam i proszę niestraszenie że w Polsce jest okropnie

Gość

Piszesz jako Gość