​Tragedia w Opolskiem. Cztery osoby nie żyją

Wtorek, 27 lutego (20:22)

W Chmielowicach pod Opolem doszło do tragicznego wypadku. Samochód zderzył się z szynobusem. Cztery osoby zginęły - podaje TVN24.

Jak informuje "Nowa Trybuna Opolska", do wypadku doszło po godzinie 19 na przejeździe kolejowym w Chmielowicach. Przejazd oznaczony był znakiem "stop".

Samochód osobowy wjechał pod szynobus. Cztery osoby nie żyją.

Wszystkie ofiary śmiertelne to pasażerowie auta. Podróżującym szynobusem nic groźnego się nie stało.

Droga jest zablokowana, a na miejscu pracują straż pożarna, policja, prokurator i służby ratunkowe. 

INTERIA.PL

Podziel się

~gość -

Komentujący puknijcie się co chcecie, jeżdżę tamtędy prawie codziennie, przejazd oznaczony jest znakiem STOP, czy jeszcze czegoś Wam......... brakuje? Może co dla niektórych postawić babcię która będzie Was upominała? Zaznaczę z całą odpowiedzialnością, na tym przejeździe tylko nieliczni się zatrzymują, pewnie Ci nieszczęśnicy też do tych się zaliczali. Przejazd jest w szczerym polu, więc po co się zatrzymywać? przecież jesteśmy w Polsce.

~W.W. -

Mieszkam niedaleko i może parę faktów. Aktualnie Opole jest jednym wielkim placem budowy, bo trwa przebudowa głównego mostu przez Odrę i sieci drogowej. Takiego bałaganu już dawno tu nie było. Dlatego wielu kierowców korzysta z tego objazdu, jadąc np. od strony Wrocławia. Sama korzystam z tego skrótu. Dlatego dziwi mnie NONSZALANCJA władz i służb drogowych, które na pewno wiedzą o wzmożonym ruchu na tym przejeździe. Niestety, ten przejazd jest w polu, nie ma tam żadnego oświetlenia, więc nie dziwi mnie to, że ktoś mógł się po prostu zagapić.Tam oprócz znaku stop powinien stać pulsacyjny czerwony sygnał. Ile tam jeszcze ludzi musi zginąć, co szanowna władzo?

~Nysa -

Nic nie wiadomo - czy tam były rogatki ? Czy przejazd był strzeżony ? Jakie to było auto? Czy uderzył w bok szynobusa ? Czy wjechał bezpośrednio pod szynobusa? Gdzie są ci konkretni dziennikarze ???!!!! Beznadziejny artykuł

Gość

Piszesz jako Gość