Dwie kolizje na A4 koło Tyńca. Wielkie korki

Czwartek, 1 marca (10:24)

Na autostradzie A4 w okolicach węzła Kraków Tyniec w stronę Katowic doszło do wypadku, w którym wzięło udział siedem samochodów - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Na drodze powstały olbrzymie korki.

Do wypadku doszło niedaleko krakowskiego Tyńca na autostradzie A4. Miały tam miejsce dwie kolizje, w jednej z nich wzięły udział trzy samochody, w drugiej o jeden więcej. W kolizjach brały udział samochody osobowe. 

Nikt nie odniósł obrażeń.

Wypadek wydarzył się o godz. 09:49. Lewy pas jest całkowicie zablokowany. Utrudnienia w ruchu potrwają prawdopodobnie około dwóch godzin.

INTERIA.PL

Podziel się

~Stefan -

W Moskwie obwodnice i główne ulice są siedmiopasmowe. Siedem pasów w jedną stronę i siedem w drugą. Tak poradzono sobie z korkami. Tam nasza A 4 byłaby ulicą podporządkowaną.

~Edward -

Policja powinna bezwzględnie zwiększyć patrole nieoznakowanych radiowozów na autostradach. To co wyczyniają niektórzy kierowcy , to kpina z zasad ruchu drogowego.Podam przykład, wyprzedzam pojazd jadący lewym [pasem z prędkością 150 km/h a z tyłu nadjeżdża facio i miga światłami aby zjeżdżać, bo niby się śpieszy i chce jechać 200km/h. Z tego są kolizje i wypadki.

Gość

Piszesz jako Gość