​​Małopolska: Samochód wjechał w sklep. Nie żyje kierowca

Sobota, 10 marca (07:43)

W piątek po południu, w Sułkowicach,.na południe od Krakowa, doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął kierowca samochodu osobowego. Z nieznanych przyczyn uderzył on w budynek "Delikatesów", co spowodowało jego śmierć i duże zniszczenia budynku.

"Po godzinie 15 kierujący samochodem marki Hyundai 43-letni mężczyzna, z nieznanych powodów zjechał z jezdni i pojechał wprost na budynek, uderzając w ścianę sklepu spożywczego" - poinformowała PAP sierżant Anna Zbroja-Zagórska z serwisu prasowego krakowskiej policji.

Mimo prób reanimacji, kierowca zmarł na miejscu wypadku.

"Na skutek uderzenia autem w sklep, zawaliła się ściana nośna budynku. Choć w środku znajdowali się sprzedawcy i odwiedzający sklep klienci, nikomu nic się nie stało. Nie wiadomo czy kierowca był trzeźwy" - dodała sierż. Anna Zbroja-Zagórska.

Sułkowice są położone w Małopolsce pomiędzy Lanckoroną a Myślenicami. 

PAP

Podziel się

~as -

no i jak nie drzewo to rzeka albo dom !! Dla niektórych zostaje tylko lotnisko bez budynków w promieniu 100 km i wtedy mogą jeździć, choć nie wiem czy wykonaliby od razu dachowania ?!!

~Kierowca -

Coś zawiodło. Może auto, może człowiek. Nieszczęście. Smutek i żal tych co pozostali. Kondolencje.

~margerytka -

Samochód jakby stał ma parkingu, toby sie nic nie stało. To KIEROWCA wjechał samochodem w sklep. Również:drzewo, przepust, grupę pieszych (dowolne podstawiać)

Gość

Piszesz jako Gość