Lubuskie: Po śmiertelnym wypadku zablokowana S3

Wtorek, 13 marca (08:01)

Po wypadku dwóch aut osobowych na wysokości węzła Jordanowo (Lubuskie) zablokowana jest droga ekspresowa S3 w kierunku Zielonej Góry. W wypadku jedna osoba zginęła, a jedna jest ranna – poinformowała lubuska Straż Pożarna.

Zgłoszenie o wypadku strażacy otrzymali we wtorek około godz. 6.30. Doszło do niego na 145 km drogi S3, na jej odcinku między Międzyrzeczem a Świebodzinem. W wypadku zginął kierowca jednego z aut, a drugiego został ranny.

Maciej Kimet z zespołu prasowego lubuskiej policji powiedział PAP, że policja kieruje samochody na objazd starą drogą nr 3 przez Nietoperek, Kaławę, Gościkowo i Jordanowo. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

PAP

Podziel się
philbeach

philbeach -

pamietam jakzdawalem na prawo jazdy 20 paierowych testow po 20 pytan i jedna wlasciwa odpowiedz Ale ludzie nie byli wychowani na gierkach i tvn twardo stapali po ziemi i potrafili jezdzic a dzis ?

~. -

A w Białce nie wstrzymali wczoraj wyciągu narciarskiego, gdy szalał halny?! Na babkę z wnukiem ponoć od wiatru..... runęła konstrukcja. Tak wiało podobno. I to zapewne, a nie wada konstrukcji będzie orzeczona przez sąd na korzyść bogatego właściciela stacji jak znam życie. Poddam prawnikowi rodziny ofiary taki argument na winę stacji oraz odpowiedzialnego za tę reklamę, że skoro wyciąg narciarski działał w najlepsze, to znaczy, że wiatru silnego być nie mogło. To nic, że był. Ale skoro do włączenia wyciągu i brania równo forsy już go nie było, to też należy uznać, że wiatru niebezpiecznego dla konstrukcji drewnianej nie było.... Bo wyciąg narciarski nie może był użytkowany przy aż tak silnym wietrze, że konstrukcje dookoła się walą i zabijają ludzi. A Onet podał dziś, że w czasie, gdy konstytucja zabiła kobietę i wnuka raniła, rodzice chłopca jeździli tam na nartach, czyli.... wyciąg hulał w najlepsze! Tak właśnie kombinuje się w procesach. Przy różnych wypadkach, także drogowych. Wiatr już nieraz był rzekomym sprawcą nieszczęścia.

Gość

Piszesz jako Gość