Wypadek na S8. Ruch w kierunku Warszawy zablokowany

Środa, 11 kwietnia 2018 (12:17)

W środę na trasie S8 doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. W wyniku zdarzenia ruch w kierunku w Warszawy jest całkowicie zablokowany - poinformował zespół prasowy Komendy Stołecznej Policji.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że w zderzeniu na węźle Salomea wzięły udział dwa samochody osobowe i karetka przewożąca krew. 

Zgodnie z informacją, którą funkcjonariusze otrzymali przed godz. 11, dwie osoby mogły zostać ranne.

Jak podała w komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, przewidywany czas trwania utrudnienia to około dwie godz.

PAP

Podziel się

~lewatywa -

Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką.

~gorgi4 -

Juz pan z totalnej oPOzycji powiedzial ze bedzie przepuszczal jakn bedzie chcial ! KODziarze w polsce nie przepuszcza nic co jedzie na sygnale ! Jeszcze sie podloza - bo moze balonoglowy kupi im seiczento !

~KRAKUSIK -

ZA TVP,Z OSTATNIEJ CHWILI: MACIAREWICZ Z PODKOMISJĄ I ASYSTENTAMI W DRODZE DO ALGIERII.UCIEKINIER DO CHAMERYKI MA DOŁĄCZYĆ NA MIEJSCU,BRAK UMOWY O EKSTRADYCJI GWARANTUJE MU BEZPIECZEŃSTWO.

Gość

Piszesz jako Gość