A4: Karambol z udziałem radiowozu

Czwartek, 12 kwietnia 2018 (09:44)

Po zderzeniu busa, samochodu ciężarowego i radiowozu na dolnośląskim odcinku autostrady A4 między węzłami Kąty Wrocławskie i Kostomłoty w kierunku Zgorzelca droga jest zablokowana. W wypadku ranne zostały dwie osoby.

Jak poinformował PAP dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA, do kolizji busa, samochodu ciężarowego i radiowozu doszło w czwartek na odcinku autostrady A4 w kierunku Zgorzelca między węzłami Kąty Wrocławskie i Kostomłoty. Jak podał dyżurny w wyniku zderzenia ranne zostały dwie osoby.

Zablokowany są dwa pasy ruchu w kierunku Zgorzelca i Wrocławia. Utrudnienia mogą potrwać dwie godziny.

PAP

Podziel się

~zero.bog -

Kiedyś byłem uczestnikiem (nie kierowcą) karambolu na A4 z udziałem 11 samochodów (nikt nie został ranny). Pierwsze, co zrobiła policja po przybyciu na miejsce, to .... ustawienie radiowozu daleko na przodzie karambolu - żeby radiowóz był bezpieczny - a potem wszyscy kierowcy dostali mandat za nieostrożną jazdę! Czy kierujący rozbitym teraz radiowozem policjant również zapłacił mandat??

~he he he -

Pewnie to milicjant był sprawcą bo nic nie wspominają o okolicznościach wypadku. Inaczej to jakiś piesek już szczekałby o prędkości i nieodpowiedzialności kierowców.

~abcjazdy -

Jakim cudem zdarzają się wypadki czy też kolizje na autostradzie, skoro wszystkie pojazdy jadą do przodu nie wchodząc sobie w drogę. Przynajmniej teoretycznie tak powinno być. A jednak, zawsze musi znaleźć się ktoś nieodpowiedzialny, kto wcale nie chce dojechać na miejsce przeznaczenia i musi się popisywać (nie wiadomo czym, chyba jedynie głupotą), jak i ktoś, kto nie może jechać w odpowiedniej odległości za poprzedzającymi. pojazdami, na skutek czego potem tworzą się karambole. Takim osobom powinno sie dozgonnie zabierać prawo jazdy. Samochody służą do przemieszczania się, a nie do pokazów na autostradach, czy też innych drogach!

~poli -

polska policja dalej nieudolna przesadzić ich na rowery masowo rozbijają kosztowne radiowody czasami blokady robią z radowozow zamiast kolczatki inne skandal polska policja nieudolna

Gość

Piszesz jako Gość