Dolnośląskie: Zderzenie dziewięciu aut na A4

Niedziela, 6 maja 2018 (18:11) Aktualizacja: Niedziela, 6 maja 2018 (18:14)

Po zderzeniu dziewięciu aut osobowych zablokowany jest w niedzielę jeden pas autostrady A4, pomiędzy węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice w kierunku Wrocławia. W wyniku tego wypadku nikt nie został ranny - podała GDDKiA.

Jak poinformował Marek Zalach, dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA, do kolizji z udziałem dziewięciu aut osobowych doszło na lewym pasie autostrady A4 w kierunku Wrocławia. 

Według GDDKiA, nie ma osób rannych w tym zdarzeniu.

Utrudnienia w ruchu na odcinku między węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice mogą potrwać trzy godziny.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie 

PAP

Podziel się

~R -

Dziś niedziela. Tiry mają wolne. A i tak barany się walną osobowkami. Inaczej jak zwykle to tir winny. Teraz nie ma na kogo żegnać. Znam te mądre towarzystwo. Jeszcze cie poganiaja światłami. Bo wyjechał pan z rodziną czarne okulary i szpanuje. Co to nie on.

~tobi -

Autostrada to nie tor wyscigowy , normalnym sie wydaje aby zawsze dostosowac predkosc do warunkow na jezdni .Dozwolone 140 nie oznacza minimalnej 140 km/h. Niestety , wielu kierowcow nie doroslo do tego by otrzymac prawo jazdy . Powiem tak , badzmy w czasie jazdy przyjazni w stosunku do innych uzytkownikow drog ,agresje wyladujmy w inny sposob . Spowodowanie wypadku a zwlaszcza z zabitymi czy rannymi to nie przelewki .

~Moshe -

Wczoraj wracałem z Niemiec z rodziną, mniej więcej na tym samym odcinku doszło by do karambolu. Uciekliśmy na lewą stronę przy barierce. Tylko się zakurzyło. Zresztą nie tylko my. Zaznaczam, że od ostatniego auta trzymaliśmy się z jakieś 50m. Irytują kierowcy, cwaniaki co siedzą na zderzaku. W Niemczech jak nie zachowasz należytej odległości dostajesz mandat. Niestety w ciągu samochodów wystarczy, że jeden popełni błąd i masz efekt domina. Wyprzedzających Tirów nie będe komentował.

Gość

Piszesz jako Gość