Kilkukilometrowy korek na autostradzie A2

Poniedziałek, 7 maja 2018 (10:24)

Na autostradzie A2 samochody jadące w kierunku Warszawy stoją w kilkukilometrowym korku. Jest to efekt wypadku samochodowego między Grodziskiem Mazowieckim a Pruszkowem.

Jak powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej rzecznik prasowy GDDKiA Jan Krynicki, zarządca drogi przygotował objazdy. 

"Tych, którzy jadą z Łodzi do Warszawy, prosimy, żeby zjeżdżali na węźle Wiskitki na dk 50 i później aż do Warszawy jechali drogą S8, która jest w trakcie przebudowy. W związku z tym trzeba przygotować się na pewne utrudnienia" - poinformował rzecznik.

W wypadku zderzyły się trzy samochody. Dwie osoby są ranne. Na miejscu pracują służby, które porządkują teren. Utrudnienia mogą potrwać do południa.

Informacyjna Agencja Radiowa

Podziel się

~Balbina -

Wczoraj o godzinie ok. 16.00 tez wypadek k/Grodziska Maz. , wracałam z Monachium więc zmęczona byłam a tu 2 godziny stania, wstyd żeby wybudować w okolicy Warszawy "autostradę " 2-pasmową na której wiecznie są korki.

~zięba -

Debilni kierowcy sami tworzą sobie utrudnienia. Jak się jeździ bezmyślnie, na ogonie to i tak się to kończy. I dobrze wam tak. Tak to jest jak się przesiada z wozów drabiniastych na wypasione bryki, czereśniaki!!!!!!!! najpierw winne były dziurawe drogi, a dzisiaj?

~nice very -

Na zdjęciu - ekran akustyczny kupiony za dotacje + 30 procent z naszych podatków . Za ekranem zbocze góry ... Kogo ma chronić przed hałasem ten ekran ??? Komary i muchy ? Czy może miał napedzić kasiory do kieszeni niepolskiemu wykonawcy...

Gość

Piszesz jako Gość