Łódzkie: Autobus wpadł do rowu na A2

Niedziela, 13 maja 2018 (21:00)

Jedna osoba została ranna w wypadku autobusu, który wpadł do rowu na autostradzie A2 w okolicach miejscowości Szczawin (Łódzkie). Na trasie w kierunku Warszawy pomiędzy węzłami Zgierz i Stryków występują utrudnienia w ruchu.

O zdarzeniu poinformował PAP w niedzielę wieczorem oficer prasowy straży pożarnej w Łódzkiem st. kpt. Jędrzej Pawlak.

Jak przekazał, autobus, którym podróżowało 28 osób wypadł z drogi na 354 km autostrady w kierunku stolicy. "W wyniku wypadku jedna osoba została ranna. Na miejscu pracuje w sumie 10 zastępów straży pożarnej" - powiedział Pawlak.

Na A2 w miejscu wypadku w okolicach miejscowości Szczawin (pow. zgierski) występują utrudnienia w ruchu - przejezdny jest jeden pas w stronę Warszawy. 

PAP

Podziel się
kifor

kifor -

autostrady mają być najbezpieczniejszymi drogami , ja codziennie słyszę o wypadkach na A2 czy ten durny naród nauczy się w końcu jeździć jak każdy cywilizowany kraj? Nie przekraczać prędkości , nie zajeżdżać nie wyzywać innych. Kulturę wynosi się z domu i przenosi na każdą dziedzinę życia a wszędzie widzę chamstwo . Co jest z tym narodem

~kierowca, też -

Komunikat dla tych którzy są skłonni bronić pseudo pokrzywdzonych w przypadku kiedy którykolwiek Polski Rząd chciałby podwyższyć kary lub mandaty dla drogowych przestępców. To między innymi z powodu takich poczynań niektórych środowisk mamy co mamy. Wystarczy pojeździć polskimi autostradami. Ddyby najnizszy mandat bez względu wynosił 1000 zł, to byłby gwarantowany porządek. Koniec kropka. Polscy bandyci drogowi na drogach poza Polską to są aniołki a wiecie dlaczego? No.......

~policarp -

Aż dziesięć zastępów straży pożarnej? Czy to nie jest przesada? Czy nie są marnotrawione pieniądze? Policzmy: 10 zastępów straży pożarnej, z każdym zastępie załóżmy, znajduje się 4 druhów, czyli łącznie 40. Nic się nie pali, tylko jedna osoba ranna, co wynika z komunikatu, to po co ten cyrk? Na jedną osobę przypada 1,43 strażaka. A ile trzeba czekać na wizytę u lekarza specjalisty, wszyscy wiemy.

Gość

Piszesz jako Gość