Niebezpieczna sobota na polskich drogach. Karambol na A4

Sobota, 19 maja 2018 (17:44)

Karambol na autostradzie A4 na odcinku Legnica – Wrocław. Między węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice zderzyło się pięć aut. Utrudnienia po wypadku są także na autostradzie A1.

Nie ma informacji o rannych w karambolu na A4. Są jednak utrudnienia. Zablokowany jest lewy pas w kierunku Wrocławia - informuje RMF FM.

Utrudnienia występują także na autostradzie A1 w Knurowie między węzłami Dębieńsko i Knurów. Zderzyły się tam trzy auta. Ranna została jedna osoba. Zablokowano prawy pas w kierunku Gliwic.

Do tragicznego wypadku doszło także po południu na drodze krajowej numer 74 w Miedzianej Górze. Auto osobowe wjechało tam wprost w ciężarówkę. Zginęły dwie osoby. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj (kliknij)


RMF FM

Podziel się

~podatek drogowy -

A 4-ka często jest nieprzejezdna z powodu wypadków, w dużej mierze zawdzięczamy to decydentom, którzy zamiast wybudować nowoczesną autostradę postanowili odtworzyć pomysł inżynierów niemieckich budujących autostradę na potrzeby lat 30-tych ub. wieku.

Inkwizytor

Inkwizytor -

Widocznie ktoś zapomniał włączyć system bezpieczeństwa o nazwie mózg. Chociaż jak sporo jeżdżę to widzę że nie wszystkie jednostki kierujące są w niego wyposażone. Zdecydowanie UE powinna nakazać posiadanie i używanie tego systemu bezpieczeństwa.

~aa -

A4 między Wrocławiem a granicą Polski to wizerunek polskiej oszczędności budowlanej, więc jest jak jest.

Gość

Piszesz jako Gość