Zachodniopomorskie: Wypadek trzech motocyklistów

Niedziela, 15 lipca (16:40) Aktualizacja: Niedziela, 15 lipca (22:01)

Jedna osoba nie żyje po zderzeniu trzech motocyklistów w woj. zachodniopomorskim. Do wypadku doszło na zjeździe z drogi S3 na A6 w stronę Kołbaskowa, na południe od Szczecina.

Jak poinformowała Anna Gembala z biura prasowego zachodniopomorskiej policji, w wypadku z udziałem trzech motocyklistów jedna osoba zginęła na miejscu. Dwóch innych motocyklistów jest rannych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista wpadł w poślizg i uderzył w barierkę ochronną. Wskutek awarii motocykla doszło do wycieku oleju i kolejne motocykle, które najechały na to miejsce, wpadły w poślizg. 

Zjazd z drogi S3 na A6 w stronę Kołbaskowa został już odblokowany. Utrudnienia w tym miejscu trwały blisko sześć godzin.

Okoliczności wypadku ustali biegły.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

PAP/IAR

Podziel się

~baklazan -

Kilka dni temu wykonywalem usluge w domku jednorodzinnym ..w garazu staly 2 BMW , jedno prawie zabytkowe ,drugie 1200 cm3 , a takze Jakis scigacz Kawasaki albo Yamaha. Wlascicielka domu takze jezdzi motocyklem ,jest fanka . Zapytala czy tez jezdze motocyklem , odpowiedzialem ze to fajna jazda ale niebezpieczna ,zwlaszcza w moim kraju .Bo w Szwajcarii motocyklisci na ogol jezdza zgodnie z regulami ruchu , w terenie zabudowanym 50 ,poza 80 a na autostradzie 120 .Moze to i smieszne (z punktu widzenia polskich fanow jednosladow) ale tak jest . Milosnikom duzych predkosci zalecam uderzenie glowa w sciane , niewielka predkosc a bol znaczny ,co dopiero przy predkosci 150 czy 250 km/godz ?

Gość

Piszesz jako Gość