w dziale: Do Admina

Jakieś utrudnienia mam na swoim koncie. (36)

Jakieś utrudnienia mam na swoim koncie.

xyzt
Odpowiedz
Oceń temat:
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 (17:12)

Dzień dobry.[br]Szanowna ~Admminko. [br][br]Nie mogę wejść w ustawienia awatara, tam gdzie są też i moje dane. [br]Bardzo proszę o odpowiedź dlaczego.[br]Poza tym pojawiła się galeria. [br]Video jest fajne. OK.[br][br]Ale zdjęcie (które we wpisie nie przeszło) pojawiło się też w tej galerii.[br]Lubię ładne fotki i akurat tam umieściłabym to, co mi się podoba.[br]To zdjęcie pasuje do wpisu, do galerii nie. [br]Bardzo proszę o usunięcie niezbyt efektownego zdjęcia.[br][br]Zgłosiłam już wpisy z linkami tego zdjęcia do usunięcia. [br][br][br]Licząc na odpowiedź.[br][br]xyzt

Re: Jakieś utrudnienia mam na swoim koncie.

xyzt
Odpowiedz
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 (17:23)

Lubię ładne fotki. Krajobrazy, coś śmiesznego.[br]Toteż proszę mnie zrozumieć.[br][br][br]Jeszcze zapytam.[br][br]Jak tu dodać zdjęcia z komórki.[br]Komputer zawiesza mi się przy dodawaniu. [br]Więc z komputera nie.[br][br]Z komórki próbowałam tak;[br][br][img]link[/img], też [image]link[/image][br][br]Może link był za długi, ale taki się pojawiał ze zdjęcia, po dodaniu do schowka.[br]Więc nie wiem, jak inni zdjęcia dodają....

xyzt
Odpowiedz
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 (18:54)

Teraz trzeci raz próbuję dodać video film i przenosi mnie za każdym razem do poprzedniego wpisu.[br]Nie wiem, co się dziś dzieje.

xyzt
Odpowiedz
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 (19:43)

Dlaczego przed momentem usunięte zostały dwa wpisy.[br]Wiele wpisów już zostało usuniętych??? [br][br]Znikają jak kamfora.[br]Przed momentem były, teraz nie ma??? [br][br]Normalne to były wpisy.

~padmin
Odpowiedz
~padmin
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 (19:47)

xyzt Dlaczego przed momentem usunięte zostały dwa wpisy.[br]Wiele wpisów już zostało usuniętych??? [br][br]Znikają jak kamfora.[br]Przed momentem były, teraz nie ma??? [br][br]Normalne to były wpisy.

[br][br]Podczas ich pisania użyto niewidzialnych długopisów.

xyzt
Odpowiedz
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 (19:51)

~padmin

xyzt Dlaczego przed momentem usunięte zostały dwa wpisy.[br]Wiele wpisów już zostało usuniętych??? [br][br]Znikają jak kamfora.[br]Przed momentem były, teraz nie ma??? [br][br]Normalne to były wpisy.

[br][br]Podczas ich pisania użyto niewidzialnych długopisów.

[br][br]Nie żartuj.[br][br]Tak postępują z ludźmi???

xyzt
Odpowiedz
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 (19:57)

Jeszcze zapytam ~ Admminkę.[br]Podobno nad moim tematem jest jakieś kółko. [br]Co ono oznacza???[br]Pisał ktoś do mnie o tym i jego wpis momentalnie zniknął. [br]Nie wiem, o co chodzi.[br][br]Może coś robicie z tym tematem???[br][br]Nie zasłużyłam na takie traktowanie.[br]Zdenerwowalan się bardzo.[br][br]

Konstancin
Odpowiedz
Konstancin
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 (20:10)

Myślę, że rozmowa z panem Żakiem rozwiąże sytuację. Pewnie nie wie, że tu jest niezły bajzel.

xyzt
Odpowiedz
Poniedziałek, 7 czerwca 2021 (20:16)

Konstancin Myślę, że rozmowa z panem Żakiem rozwiąże sytuację. Pewnie nie wie, że tu jest niezły bajzel.

[br][br]Nie pierwszy raz ten bajzel tu widzę.[br]Niestety. [br][br]Wstrzymywanie wpisów, znikanie ....[br][br]Czemu ludziom to robią???

~tak Postrzegam
Odpowiedz
~tak Postrzegam
Wtorek, 8 czerwca 2021 (09:58)

Administracja na tym Portalu to jedno wielkie DNO. Za co pobiera Gażę Adminka? Za nic nierobienie? W tym Polsacie sami jak widzimy, są LENIE. [br][br]

Admminka
Odpowiedz
Wtorek, 8 czerwca 2021 (13:47)

[br][br]Szanowny Użytkowniku, [br]Staramy się znaleźć problem. Prosimy o podanie treści wątku/wątków, które zniknęły. Nikt Pani wpisów (oprócz tych zgłoszonych przez Panią) nie usunął. W celu znalezienia błędu, potrzebujemy więcej informacji.[br][br]Pozdrawiam[br]Admminka

Admminka
Odpowiedz
Wtorek, 8 czerwca 2021 (13:51)

xyzt Jeszcze zapytam ~ Admminkę.[br]Podobno nad moim tematem jest jakieś kółko. [br]Co ono oznacza???[br]Pisał ktoś do mnie o tym i jego wpis momentalnie zniknął. [br]Nie wiem, o co chodzi.[br][br]Może coś robicie z tym tematem???[br][br]Nie zasłużyłam na takie traktowanie.[br]Zdenerwowalan się bardzo.[br][br]

[br][br]Szanowny Użytkowniku,[br][br]o jaki dokładnie wpis chodzi? Proszę o podesłanie linków ze wszystkimi informacjami na maila: admin@forum.interia.pl[br][br]Pozdrawiam [br]Admminka

Admminka
Odpowiedz
Wtorek, 8 czerwca 2021 (13:52)

Przy wysyłaniu maila, prosimy załączyć też screeny wyskakującego problemu.[br][br]Pozdrawiam[br]Admminka

Admminka
Odpowiedz
Wtorek, 8 czerwca 2021 (14:48)

xyzt Lubię ładne fotki. Krajobrazy, coś śmiesznego.[br]Toteż proszę mnie zrozumieć.[br][br][br]Jeszcze zapytam.[br][br]Jak tu dodać zdjęcia z komórki.[br]Komputer zawiesza mi się przy dodawaniu. [br]Więc z komputera nie.[br][br]Z komórki próbowałam tak;[br][br][img]link[/img], też [image]link[/image][br][br]Może link był za długi, ale taki się pojawiał ze zdjęcia, po dodaniu do schowka.[br]Więc nie wiem, jak inni zdjęcia dodają....

[br][br]Przy dodawaniu zdjęcia z telefonu prosimy przełączyć podgląd na samym dole klikając w "wersję klasyczną". Wówczas będzie miała Pani obraz jak na komputerze i pojawi się opcja załączenia zdjęcia. Proszę spróbować z różnych przeglądarek, a jeżeli problem nadal będzie się pojawiał - prosimy przesłać screeny na maila.[br][br]Pozdrawiam [br]Admminka

xyzt
Odpowiedz
Wtorek, 8 czerwca 2021 (19:32)

Admminka

[br][br]Szanowny Użytkowniku, [br]Staramy się znaleźć problem. Prosimy o podanie treści wątku/wątków, które zniknęły. Nikt Pani wpisów (oprócz tych zgłoszonych przez Panią) nie usunął. W celu znalezienia błędu, potrzebujemy więcej informacji.[br][br]Pozdrawiam[br]Admminka

[br][br]Szanowna ~ Admminko...[br][br]To był moment. Wpisy pojawiły się i od razu zniknęły.[br]Nie mogłam dodać punktów - domyśliłam się, że zaraz ich nie będzie. [br][br]Ponieważ to było szybko, ja nie pamiętam ich treści. [br]Nawet gdyby poprosić tę osobę - zapewne też nie pamięta. [br]Piszemy spontanicznie... [br]Ja też kiedyś odpisałam np. do ~Gosc, wpis nie przeszedł - nie pamiętałam treści. Pierwsza myśl najlepsza, więc drugi raz nie pisałam. Tylko film zamieściłam. [br][br]Chciałam bardzo podziękować za usunięcie obrazka. [br][br]Był taki szary i ponury, że nawet nie chciało się tu zaglądać... [br]Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź... [br]

123