w dziale: Polityka

Buddyści ze Sri Lanki. (20)

Buddyści ze Sri Lanki.

Mohmed
Odpowiedz
Oceń temat:
Środa, 14 marca (00:04)

Tłum "ekstremistów" buddyjskich (tak nazwały ich zachodnie media) zaatakował i zdemolował
meczet w Ampara na Sri Lance. Wydarzenie to miało miejsce w zeszłym tygodniu.
Krótko potem władze Sri Lanki podjęły decyzje o zamknięciu mediów społecznościowych
aby utrudnić buddystom umawianie się na "polowania na muzułmanów" które w ostatnim czasie
stały się bardzo popularne. Spokojni dotąd buddyści mają już dość muzułmanów, którzy
stanowią zaledwie 9% społeczeństwa. Buddyzm, który jest dominującą religią na Sri Lance
wyznaje ok 70% społeczeństwa.

Re: Buddyści ze Sri Lanki.

Lilith1
Odpowiedz
Środa, 14 marca (00:33)

Niemcy o tym słyszeli? Może trzeba ich poznać z buddystami.

Obejrzyj filmik.
Wszyscy obejrzyjcie.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=vagUNiIodQM[/video]

Lilith1
Odpowiedz
Środa, 14 marca (00:56)

Marduk1986

Lilith1 Niemcy o tym słyszeli? Może trzeba ich poznać z buddystami.

Obejrzyj filmik.
Wszyscy obejrzyjcie.

Już w poprzednim roku słyszałem o cichych relokacjach, to były plotki, mówili że PiS niby nie przyjmuje uchodźców, a jednak na ulicach coraz więcej obcych widać. Jak widać tamte plotki mogą być prawdziwe, z tymi cichymi relokacjami może być prawda.
To byłby nie zły fortel, gadać ludowi że nikogo się nie przyjmuje, a po cichu sprowadzać imigrantów...

Jeśli to jest prawda, to wiecie co to oznaczałoby? Że mamy rząd zdrajców, coraz więcej ludzi musiałoby dojść do tego wniosku, i trza byłoby ten rząd roznieść na proch i pył :D

Fortel niezły, ale na krótkich nóżkach drepcący. Może czytałeś (czytałeś na pewno :)) jak pisałam już dawno temu o tym procederze. Jeszcze za peło jakoś barwnie zaczęło się robić na ulicach większych miast. Oficjalna wersja brzmiała: to obywatele krajów unijnych, którzy osiedlili się w naszym kraju, a nie muslimskie podrzutki od Angeli.
Na prowincjach nieczęsto rzucają się w oczy, za to w większych aglomeracjach jest ich sporo. Zauważyłeś, że od dłuższego czasu skończyły się spory o przyjmowanie lub nie między rządem RP a Unią? Przynajmniej w mediach nie trąbią co dnia. Sami nachodźcy nagle stali się grzeczni i potulni... bomb nie podkładają, ciężarówkami nie szaleją wśród przechodniów, gwałcić przestali... taki cud.

Mohmed
Odpowiedz
Środa, 14 marca (01:15)

Marduk1986

Obejrzyj filmik.
Wszyscy obejrzyjcie.

Już w poprzednim roku słyszałem o cichych relokacjach, to były plotki, mówili że PiS niby nie przyjmuje uchodźców, a jednak na ulicach coraz więcej obcych widać. Jak widać tamte plotki mogą być prawdziwe, z tymi cichymi relokacjami może być prawda.
To byłby nie zły fortel, gadać ludowi że nikogo się nie przyjmuje, a po cichu sprowadzać imigrantów...

Jeśli to jest prawda, to wiecie co to oznaczałoby? Że mamy rząd zdrajców, coraz więcej ludzi musiałoby dojść do tego wniosku, i trza byłoby ten rząd roznieść na proch i pył :D

Jak dla mnie to wszystkich polityków można zamienić w proch i pył po uprzednich
wielomiesięcznych torturach.

Byłem na tych stronach już jakiś czas temu bo u mnie w mieście od roku coraz
to więcej kolorowych. Szczególnie w centrum miasta czy w centrach handlowych.

Mohmed
Odpowiedz
Środa, 14 marca (01:21)

Lilith1

Marduk1986

Obejrzyj filmik.
Wszyscy obejrzyjcie.

Fortel niezły, ale na krótkich nóżkach drepcący. Może czytałeś (czytałeś na pewno :)) jak pisałam już dawno temu o tym procederze. Jeszcze za peło jakoś barwnie zaczęło się robić na ulicach większych miast. Oficjalna wersja brzmiała: to obywatele krajów unijnych, którzy osiedlili się w naszym kraju, a nie muslimskie podrzutki od Angeli.
Na prowincjach nieczęsto rzucają się w oczy, za to w większych aglomeracjach jest ich sporo. Zauważyłeś, że od dłuższego czasu skończyły się spory o przyjmowanie lub nie między rządem RP a Unią? Przynajmniej w mediach nie trąbią co dnia. Sami nachodźcy nagle stali się grzeczni i potulni... bomb nie podkładają, ciężarówkami nie szaleją wśród przechodniów, gwałcić przestali... taki cud.

Właśnie "cud" który opisałaś powyżej. Jedyne co się nie zgadza to że stali się tacy
grzeczni bo choćby w zeszłym tygodniu we Francji pobili na śmierć staruszka
co chodził o kulach. Natomiast w Austrii Afgańczyk zaatakował nożem rodzinę
oczywiście w imię Allaha.

Lilith1
Odpowiedz
Środa, 14 marca (01:38)

Media zareagowały (nie rzuciło mi się w oczy)? Pewnie znowu było o incydencie z udziałem niezrównoważonego o nieznanej narodowości.

PS. No i są trudności z dodaniem posta, czyżby...

Edit: o, poszło...

Mohmed
Odpowiedz
Środa, 14 marca (02:01)

Lilith1 Media zareagowały (nie rzuciło mi się w oczy)? Pewnie znowu było o incydencie z udziałem niezrównoważonego o nieznanej narodowości.

PS. No i są trudności z dodaniem posta, czyżby...

Edit: o, poszło...

Standardowo taki "drobny incydent" starali się jak najbardziej zamilczeć.

Gość
Odpowiedz
Gość
Środa, 14 marca (08:41)

Zgodnie z polska ustawa, można oskarżyć ich o ludobójstwo.

Gość
Odpowiedz
Gość
Środa, 14 marca (09:21)

https://ctrlq.org/images/

~gość
Odpowiedz
~gość
Środa, 14 marca (12:58)

3500 tys izraela stało się obywatelami Polski. [video]https://www.youtube.com/watch?v=GVqjkJqis9I[/video]

~gość
Odpowiedz
~gość
Środa, 14 marca (13:02)

"Jak podkreślał dziennikarz, co roku rośnie liczba paszportów, wydawanych przez polski konsulat w Tel Avivie. W styczniu 2014 r. polskie MSZ podało statystyki z których wynika, że od roku 2002 do 2013 liczba ta wzrosła z 448 do 2727 rocznie. Ponadto w latach 2004 - 2013 polski konsulat nie odrzucił ani jednego wniosku o wydanie paszportu obywatelowi polskiemu, pochodzącemu z Izraela.

Paszporty jak świeże bułeczki" http://telewizjarepublika.pl/quotrozdajemy-izraelskim-zydom-obywatelstwa-jak-ulotkiquot,16442.html

~gość
Odpowiedz
~gość
Środa, 14 marca (13:06)

"Lawina paszportów

Aby ocenić skalę zjawiska, przyjrzyjmy się liczbom. Jak poinformowało w styczniu 2014 r. nasze MSZ, w kolejnych latach wydaliśmy w Tel Awiwie następującą liczbę paszportów: 2002 – 448, 2003 – 144, 2004 – 428, 2005 – 476, 2006 – 714, 2007 – 829, 2008 – 835, 2009 – 2 397, 2010 – 2 508, 2011 – 1 822, 2012 – 2 045, 2013 – 2 727. W latach 2004–2013 nasz konsul nie odrzucił ani jednego wniosku o wydanie paszportu obywatelowi polskiemu z Izraela.

Od 1 maja 2004 do końca stycznia 2014 r. wydaliśmy Żydom 12 670 polskich paszportów. Nie wszystkie osoby go otrzymujące uzyskują obywatelstwo – część po prostu wymienia dokument na nowy, po upływie dziesięcioletniego terminu ważności. Jednak jednocześnie część z tych, którzy otrzymują obywatelstwo, nie ubiega się od razu o wydanie paszportu. Jak podała w kwietniu 2011 r. Polska Agencja Prasowa, w roku 2009 Polsce przybyło w Izraelu ponad 1000 obywateli, podczas gdy w tym samym czasie wydano 2 397 paszportów. W 2010 r. zaś w Izraelu miało przybyć Polsce już ponad 2,5 tys. obywateli, spośród których prawie wszyscy otrzymali paszporty. Zatem z roku na rok coraz więcej osób nie tylko wymienia paszporty, ale otrzymuje je po raz pierwszy.

W samym tylko roku 2010 Polska wydała Żydom więcej paszportów niż w każdym innym roku po 1989. Od wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej w 2004 do 2013 r. liczba Izraelczyków, którzy uzyskali polskie paszporty, wzrosła zaś ponadsześciokrotnie z 428 w 2004 do 2 727 w 2013 r. W samym styczniu roku 2014 Ambasada RP w Tel Awiwie wydała ich do rąk obywateli 286, czyli więcej niż w całym 2000 r. Gwałtowny wzrost wydawanych dokumentów nastąpił za rządów Platformy Obywatelskiej. W porównaniu z 2008 w 2009 r. ich liczba wzrosła prawie trzykrotnie." http://www.fronda.pl/a/paszporty-gratis-zydzi-masowo-dostaja-polskie-obywatelstwo,35620.html

Mohmed
Odpowiedz
Środa, 14 marca (17:51)

Saira Zgodnie z polska ustawa, można oskarżyć ich o ludobójstwo.

W czasie geografii malowałaś paznokcie?
Sri Lanka to kraj, który leży w południowej Azji.

Mohmed
Odpowiedz
Środa, 14 marca (18:04)

Marduk1986

Lilith1

Marduk1986

Obejrzyj filmik.
Wszyscy obejrzyjcie.

No właśnie jakoś nie przypominam sobie ale niewykluczone, nie czytam wszystkiego, większość czytam pobieżnie :)) U mnie w mieście jest od groma Ukraińców i Cyganów, jakby się trafili jacyś uchodźcy z Bliskiego Wschodu to bym ich widział.
Ale czytałem gdzieś relacje z innych miast, z resztą braciak na Legię jeździ i opowiadał jak to w Warszawie jakiś Arab pokazywał w stronę kilku kibiców słynny znak, prawa dłoń na wysokości szyi i powolny ruch dłonią od lewej do prawej strony (dekapitacja :)), to go wyśmieli, ktoś tam Araba pogonił :) W Warszawie zawsze dużo obcych było. Ja będąc w Niemczech widywałem takich, ale jakoś w moją stronę nie pokazywali takich znaków, może ze względu na moją ciemniejszą karnację brali mnie za swego :D

Z Bliskiego Wschodu paru widziałem ale znacznie więcej widzę przybyszów
z Czarnej Afryki. Część z nich to studenci jednak w centrach handlowych
a w szczególności w centrum handlowym zwanym dworcem głównym spotykam
jednych i drugich chodzących w małych grupkach i nie jest to ta sama ekipa
tylko za każdym razem jakaś inna, no i nie wyglądają na studentów.
Zresztą raz w tygodniu słyszę, że zatrzymują jakiegoś bez dokumentów
i odsyłają do strzeżonego ośrodka dla imigrantów.
W tym tygodniu był to Algierczyk, który złożył podanie o azyl we Francji
jednak postanowił wbrew prawu przyjechać do Polski.

aliada
Odpowiedz
Środa, 14 marca (19:35)

Buddyjska większość na Cejlonie prześladuje i zastrasza nie tylko muzułmanów, ale i chrześcijan, nawet bardziej zaciekle. Spokojni dotąd buddyści mają już dość chrześcijan, którzy stanowią zaledwie 7% społeczeństwa, czy nie tak?

12