w dziale: Hydepark

Czy pijecie herbatę miętową? (7)

Czy pijecie herbatę miętową?

~cukierek9
Odpowiedz
Oceń temat:
~cukierek9
Piątek, 12 stycznia (14:03)

W dzieciństwie zawsze kojarzyła mi się z herbatką na bóle brzucha i nie lubiłam jej smaku, ale później odkryłam ją na nowo i okazało się, że funkcjonuje jako zupełnie normalna herbata. Ma działanie uspokajające i relaksujące, a jej aromat ułatwia oddychanie. Można pić czystą herbatę miętową albo wzbogacić ją suszonymi owocami, przyprawami lub miodem. Lubicie herbatę miętową i smak miętowy? Piję ją w domu, w pracy... Żałuję, że na mieście nie wszędzie ją serwują, bo inaczej piłabym ją do posiłku w każdej restauracji. Polecam kubek miętowej herbaty do czytania forum, może niektórzy mniej by się na siebie denerwowali :)

Re: Czy pijecie herbatę miętową?

~kolia
Odpowiedz
~kolia
Piątek, 12 stycznia (14:25)

Ja też jakiś czas temu odkryłam potencjał miętowej herbaty. Lubię ją pić rano do śniadania w szczególności, kiedy wstaję bardzo wcześnie i trudno mi przełknąć cokolwiek. Wtedy też mój żołądek buntuje się na zwykłą herbatę. A że mam taką żelazną zasadę, że nie wychodzę z domu bez śniadania to zestaw niezawodny to kanapka z jakimś serkiem lub dżemem i herbata miętowa. Polecam!

Blandare51
Odpowiedz
Blandare51
Piątek, 12 stycznia (17:12)

Zawsze pilem z miodem... Za studenckich czasow na Rynku we Wroclawiu byla herbaciarnia - tam serwowano.....

taie
Odpowiedz
taie
Piątek, 12 stycznia (17:43)

Właśnie piję mieszankę - zwykła żółta + listki mięty z doniczki.

flores18261
Odpowiedz
flores18261
Sobota, 13 stycznia (10:12)

Bardzo lubię miętę ba chyba od zawsze. Piję ją codziennie oraz lubię zieloną herbatę .

Nie lubię tylko kupować herbat w torebkach czy tzw.piramidach , uwielbiam liściaste. ☺

flores18261
Odpowiedz
flores18261
Sobota, 13 stycznia (18:31)

Cukierek
Znalazłam coś dla Ciebie , poczytaj sobie ☺

http://party.pl/porady/zdrowie/domowe-sposoby/herbata-mietowa-czy-warto-ja-pic-89826-r1/

KingHenryHappy
Odpowiedz
KingHenryHappy
Niedziela, 14 stycznia (02:55)

Owszem jest pyszna ale mi smakuje tylko ta z HE*****LU !!!