w dziale: Polityka

DOBRY POMYSŁ PIS NA WYGRANE WYBORY (8)

DOBRY POMYSŁ PIS NA WYGRANE WYBORY

buc1
Odpowiedz
Oceń temat:
buc1
Poniedziałek, 16 kwietnia (23:42)

Takim pomysłem jest : ,,głosowanie rodzine", a więc to rodzice by głosowali za swoje niepełnoletnie dzieci. Pomysł idealny, ponieważ PiS promuje i finansuje wielodzietne rodziny kosztem pozostałego społeczeństwa. A zatem pewne jest, że te rodziny popierać będą PiS, za profity. W takim przypadku zwielokrotnione głosy wdzięcznych zwolenników dałyby PiS pewne zwycięstwo.Niemcy miały zamiar wprowadzić taki system, ale szybko od niego odstąpiły. A Pisowcom się to podoba.

Re: DOBRY POMYSŁ PIS NA WYGRANE WYBORY

~GOŚĆ
Odpowiedz
~GOŚĆ
Wtorek, 17 kwietnia (04:04)

PIS i bez tych rodzinnych głosowań wygra po co bazgrać o bzdetach po próżnicy

Saira
Odpowiedz
Saira
Wtorek, 17 kwietnia (06:55)

To będzie kolejny polish joke.

Stonoga
Odpowiedz
Stonoga
Wtorek, 17 kwietnia (07:25)

To może zróbmy na odwrót? Niech dzieci głosują za rodziców?

Sikorsky
Odpowiedz
Sikorsky
Wtorek, 17 kwietnia (09:47)

Przecież to śmieszne. Nie sądzę, aby kiedykolwiek do tego doszło.

CCX
Odpowiedz
CCX
Wtorek, 17 kwietnia (09:58)

Ten Gowin to wyjątkowo niekompetentny polityk.
Wywalili go z PO po tym jak jego (chyba pierwsza) reforma sądownictwa kosztowała ponad 8 mln zł. Nic nie dała, trzeba było ją odwołać . Poszedł do Pisu i tam kolejne chore jego pomysły. Czy ktoś może mnie uświadomić i powołać choć jeden społecznie dobry pomysł tego tzw polityka . Przecież to on znany jest ze swojego powiedzenia, że za skromną poselską pensje ledwo przeżywa do 1-go.
Obraz tego człowieka dobitnie pokazuje, że tacy są właśnie politycy- niedojdy życiowe, które nigdzie więcej nie mają szansy znalezienia rzetelnej pracy.

Sikorsky
Odpowiedz
Sikorsky
Wtorek, 17 kwietnia (10:11)

CCX Ten Gowin to wyjątkowo niekompetentny polityk.
Wywalili go z PO po tym jak jego (chyba pierwsza) reforma sądownictwa kosztowała ponad 8 mln zł. Nic nie dała, trzeba było ją odwołać . Poszedł do Pisu i tam kolejne chore jego pomysły. Czy ktoś może mnie uświadomić i powołać choć jeden społecznie dobry pomysł tego tzw polityka . Przecież to on znany jest ze swojego powiedzenia, że za skromną poselską pensje ledwo przeżywa do 1-go.
Obraz tego człowieka dobitnie pokazuje, że tacy są właśnie politycy- niedojdy życiowe, które nigdzie więcej nie mają szansy znalezienia rzetelnej pracy.

Jarosław Gowin, o ile pamiętam, nigdy nie był posłem PiSu.
Przy posłach Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej to i tak dobry polityk, która ma coś do powiedzenia.

Kajetana
Odpowiedz
Kajetana
Wtorek, 17 kwietnia (17:56)

Dobrze że nie wymyślił że można głosować za babcie i dziadka albo osoby ubezwłasnowolnione. Bzdura do potęgi. Nawet Putin na to nie wpadł i choć oszukuje to przynajmniej udaje że jest prawy.
Za embriona też można zagłosować?