w dziale: Babskie sprawy

Dobry zespół na wesele z małopolski i śląska (170)

Dobry zespół na wesele z małopolski i śląska

gloria1111
Odpowiedz
Oceń temat:
Piątek, 1 lutego 2013 (17:47)

Witam wszystkich serdecznie!
Czy ktoś z tu obecnych może polecić jakiś dobry zespół z terenu małopolski, ewentualnie śląska? Czy może ktoś bawił się na weselu, na którym przygrywał Maks Band z Krakowa lub Ulysses z Chrzanowa? Czy dawali radę? Robili długie przerwy? Błagam, podzielcie się opiniami, już z tych nerwów związanych z wyborem zespołu nie mogę normalnie funkcjonować ;(

Re: Dobry zespół na wesele z małopolski i śląska

Gość
Odpowiedz
Gość
Piątek, 1 lutego 2013 (18:44)

Koko spoko...podobno ma turne po Małopolsce...dobry do stepowania he he he

gość
Odpowiedz
gość
Środa, 27 lutego 2013 (14:31)

Czy ktoś może napisać coś więcej o zespole Ulysses z Chrzanowa?

gość
Odpowiedz
gość
Wtorek, 7 maja 2013 (10:07)

Bylam na weselu z mezem w Rybniku u siostry i w Sosnowcu u znajomej ktora wziela ten zespol po weselu u mojej siostry :) grał zespół Guti & Banan 2 swietnych wesołych facetów dla mnie rewelacja repertuar zrozicowany polskie zagraniczne stare nowe zbawy takze z dystansem nic na siłe z czystym sumieniem polecam tu sa jakies ich filmiki i strona
http://www.youtube.com/user/MrMiCQ/videos
www.guti-banan.pl

gość
Odpowiedz
gość
Wtorek, 7 maja 2013 (20:30)

gloria1111 Witam wszystkich serdecznie!
Czy ktoś z tu obecnych może polecić jakiś dobry zespół z terenu małopolski, ewentualnie śląska? Czy może ktoś bawił się na weselu, na którym przygrywał Maks Band z Krakowa lub Ulysses z Chrzanowa? Czy dawali radę? Robili długie przerwy? Błagam, podzielcie się opiniami, już z tych nerwów związanych z wyborem zespołu nie mogę normalnie funkcjonować ;(

Polecam serdecznie. Najlepszy zespół ze śląska. Byłem, widziałem,słyszałem. Profeska 100% www.easyband.pl

Gość
Odpowiedz
Gość
Środa, 8 maja 2013 (10:49)

Sprawdź Cocon's club - pół roku temu byłam na weselu, gdzie grali i bawiłam się świetnie, są w moim osobistym top 3 weselnych zespołów :)

gość
Odpowiedz
gość
Czwartek, 9 maja 2013 (20:28)

Polecam zespół Folk & Roll
www.folkandroll.com.pl

Gość
Odpowiedz
Gość
Poniedziałek, 20 maja 2013 (22:31)

flores jest extra tu masz link do strony maja ciekawe głosy http://www.zespol-flores.pl/

gość
Odpowiedz
gość
Wtorek, 21 maja 2013 (11:43)

czesc, polecam z czystym sumieniem zespol Ulysses z Chrzanowa, byłam dwa razy na weselu gdzie grali, naprawde fajna zabawa, duzo dobrej muzy, chlopaki sie nie oszczedzali,pozdrawiam.

gość
Odpowiedz
gość
Czwartek, 13 marca 2014 (12:04)

Zgadzam sie z powyższym wpisem! Bardzo krotkie przerwy i świetna muza. Chłopaki przesympatyczne! Ulisses super! Polecam

gość
Odpowiedz
gość
Czwartek, 13 marca 2014 (12:07)

Chodziło mi o Ulysses z Chrzanowa. Tej orkiestry z Bochni nie znam. Sory

gość
Odpowiedz
gość
Niedziela, 30 marca 2014 (15:22)

Zespół występuje zawsze i wyłącznie w 100% na żywo nie korzystając z gotowych aranżacji, podkładów, karaoke, dysków, loopów itp. W 6-osobowym składzie mamy dwa wokale kobiece i trzy męskie co pozwala na lepsze aranżacje oraz wykonanie granych utworów i nie stwarza imprezowej monotonii. Pełne zaangażowanie całego zespołu w każdy występ oraz energia płynąca ze sceny to niezaprzeczalny atut, który wraz z bardzo zróżnicowanym repertuarem sięgającym przedwojennych szlagierów, aż po najnowsze hity, pozwala na świetną zabawę tak starszemu jak i młodszemu pokoleniu uczestników zabawy. Świadczymy pełny zakres usług muzycznych: na studniówkach, przyjęciach, zabawach sylwestrowych oraz weselach. Dysponujemy bardzo dobrej klasy sprzętem nagłośnieniowym (6500W mocy) i oświetleniowym (typu ledy, lasery)+ wytwornica do dymu. W składzie zespołu instr: skrzypce, akordeon, instr. klawiszowe, git. elektryczna, git. basowa, perkusja akustyczna (dodatkowo nagłaśniana), instr. perkusyjne typu chimesy, shakery, marakasy itp. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową (...)

Gość
Odpowiedz
Gość
Poniedziałek, 28 kwietnia 2014 (22:18)

Zespół występuje zawsze i wyłącznie w 100% na żywo nie korzystając z gotowych aranżacji, podkładów, dysków, loopów itp. W 6-osobowym składzie mamy dwa wokale kobiece i trzy męskie co pozwala na lepsze aranżacje oraz wykonanie granych utworów i nie stwarza imprezowej monotonii. Pełne zaangażowanie całego zespołu w każdy występ oraz energia płynąca ze sceny to niezaprzeczalny atut, który wraz z bardzo zróżnicowanym repertuarem sięgającym przedwojennych szlagierów, aż po najnowsze hity, pozwala na świetną zabawę tak starszemu jak i młodszemu pokoleniu uczestników zabawy. Świadczymy pełny zakres usług muzycznych: na studniówkach, przyjęciach, zabawach sylwestrowych oraz weselach + (oprawa muzyczno wokalna w kościele). Prowadzimy również konferansjerkę w jęz. angielskim. Dysponujemy bardzo dobrej klasy sprzętem nagłośnieniowym (6500W mocy) i oświetleniowym (typu ledy, lasery)+ wytwornica do dymu. W składzie zespołu instr: skrzypce, akordeon, instr. klawiszowe, git. elektryczna, git. basowa, perkusja akustyczna (dodatkowo nagłaśniana), instr. perkusyjne typu chimesy, shakery, marakasy itp. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę (...)

Gość
Odpowiedz
Gość
Czwartek, 1 maja 2014 (10:52)

A polecicie kogoś z okolic Żor?

gość
Odpowiedz
gość
Niedziela, 3 sierpnia 2014 (16:01)

Serdecznie NIE POLECAMY zespołu DeLuxe Band, gdyż jeden z jego członków zachowuje się bardzo nieprofesjonalnie, ponieważ podczas wesela zbajerował żonę jednego z gości i rozbił ich związek małżeński. To człowiek bez żadnych skrupułów.Dla niego to tylko przygoda, a komuś zrujnował kilka lat udanego związku małżeńskiego.

123...12