w dziale: Polityka

DZIŚ 30 DZIEŃ PROTESTU W SEJMIE – nie poddajcie się (dziękuje za to czego dotychczas dokonaliście) (5)

DZIŚ 30 DZIEŃ PROTESTU W SEJMIE – nie poddajcie się (dziękuje za to czego dotychczas dokonaliście)

~matka54
Odpowiedz
Oceń temat:
~matka54
Czwartek, 17 maja (05:08)

To dzięki Waszemu protestowi została podwyższona renta socjalna do najniższej emerytury. Trzeba jeszcze tę drugą sprawę załatwić. PiSowski Rząd chce Nas przetrzymać (piszę Nas chociaż fizycznie nie mogę być z Wami). Ale nie wiedzą z kim mają do czynienia. Przez lata (Ja ponad 30 lat) jesteśmy zahartowani i żadne uciążliwości nie są Nam straszne. Protest trwa już 30 dni (od 18 kwietnia) ale choćby miał trwać 300 i dłużej nie poddamy się. Ja matka ponad 30 letniego syna z głębokim upośledzeniem jestem Wam wdzięczna za nagłośnienie Naszego problemu. „MILCZENIE OWIEC SIĘ SKOŃCZYŁO”. Nie ustąpimy dokąd nie otrzymamy żądanych 500 zł/mc w żywej gotówce.

Re: DZIŚ 30 DZIEŃ PROTESTU W SEJMIE – nie poddajcie się (dziękuje za to czego dotychczas dokonaliście)

~GOŚĆ
Odpowiedz
~GOŚĆ
Czwartek, 17 maja (06:14)

te baby w sejmie chcą powrotu POwców do władzy a ci dadzą wam po stówie i będzie po sprawie już zapomnieliście jak za ich rządów kobiecie bez nogi zabrali rentę bo jakiś idiota orzekł że może iść do pracy jeszcze są filmiki w internecie możecie sobie obejrzeć chcecie żeby wrócili to róbcie tak dalej

Re: DZIŚ 30 DZIEŃ PROTESTU W SEJMIE – nie poddajcie się (dziękuje za to czego dotychczas dokonaliście)

~jumar70
Odpowiedz
~jumar70
Czwartek, 17 maja (10:00)

~matka54 To dzięki Waszemu protestowi została podwyższona renta socjalna do najniższej emerytury. Trzeba jeszcze tę drugą sprawę załatwić. PiSowski Rząd chce Nas przetrzymać (piszę Nas chociaż fizycznie nie mogę być z Wami). Ale nie wiedzą z kim mają do czynienia. Przez lata (Ja ponad 30 lat) jesteśmy zahartowani i żadne uciążliwości nie są Nam straszne. Protest trwa już 30 dni (od 18 kwietnia) ale choćby miał trwać 300 i dłużej nie poddamy się. Ja matka ponad 30 letniego syna z głębokim upośledzeniem jestem Wam wdzięczna za nagłośnienie Naszego problemu. „MILCZENIE OWIEC SIĘ SKOŃCZYŁO”. Nie ustąpimy dokąd nie otrzymamy żądanych 500 zł/mc w żywej gotówce.

Słuszna racja bo wam się to należy Nie rozumiem tylko dlaczego tak łaskawie potraktowaliście biskupa który zrobił na tym spotkaniu swój interes niczego nie wnosząc w tej sprawie Nikt w tym kraju nie posiada tyle majątku narodowego co kler który służąc wam tuczy się na waszej biedzie.

~Wert
Odpowiedz
~Wert
Czwartek, 17 maja (20:07)

~GOŚĆ te baby w sejmie chcą powrotu POwców do władzy a ci dadzą wam po stówie i będzie po sprawie już zapomnieliście jak za ich rządów kobiecie bez nogi zabrali rentę bo jakiś idiota orzekł że może iść do pracy jeszcze są filmiki w internecie możecie sobie obejrzeć chcecie żeby wrócili to róbcie tak dalej

Te „baby” to matki osób niepełnosprawnych. Baba to może ciebie urodziła i zrobiła jak widać wielki błąd. Urodzić głupie dziecko to wielka porażka.

Gdybyś miał barani móżdżku odrobinę wiedzy nie pisałbyś takich tępych bzdur.
Tylko pisowski wyborca z wypranym mózgiem, albo tym co po nim zostało może napisać takie denne teksty.
Lecz się !

~Dona
Odpowiedz
~Dona
Czwartek, 17 maja (20:16)

Matki i ich dzieci mają poparcie dużej części społeczeństwa. I niech się dalej trzymają!

To zakrawa o pomstę z nieba aby w sejmie na korytarzu spały przez miesiąc osoby niepełnosprawne a rząd nie podjął decyzji w sprawie rządanych 500zł.
Przecież rozdawnictwo w stylu 300zł wyprawki na KAŻDE dziecko i 500+ w gotówce na dzieci to jawna gra o przyszłe głosy wyborców.
Te emerytury dla matek 4 dzieci a brak emerytury dla matki dziecka niepełnosprawnego to istna kpina.

Żałosny rząd i podła zmiana chytrych niewiast i chłoptasiów.