w dziale: Do Admina

jak zmienić swój nick? (10)

jak zmienić swój nick?

Gość
Odpowiedz
Oceń temat:
Gość
Wtorek, 14 maja 2013 (00:23)

chciałbym zmienić swój nick z dfdfhsfd na jakiś inny. Jak można to zrobić? Próbowałem w ustawieniach profilu ale niczego takiego nie znalazłem.

Re: jak zmienić swój nick?

gość
Odpowiedz
gość
Wtorek, 14 maja 2013 (00:40)

Musisz sobie nowy założyć, bo tego który masz nie da się zmienić Jedynie możesz go usunąć, lub zawiesić.

Gość
Odpowiedz
Gość
Wtorek, 14 maja 2013 (00:59)

da się to zrobić jakoś bez likwidowania maila?

pawel83
Odpowiedz
Wtorek, 14 maja 2013 (01:16)

Tylko przez nowy e-mail który założysz
Lub kontakt z adminem,napisz do nich o co kaman a się odezwą,ci co i jak.
Inaczej nie da rady.

pawel83
Odpowiedz
Wtorek, 14 maja 2013 (01:20)

dfdfhsfd da się to zrobić jakoś bez likwidowania maila?

dfdfhsfd]-po pijaku to wpisywałeś/aś?? Toż to ciężko odczytać a co dopiero zapamiętać. ))
Faktycznie niepowtarzalny nick że heh

[1001] Incorect User required stauses are empty, Gość
Odpowiedz
[1001] Incorect User required stauses are empty, [1001] Incorect User required stauses are empty, Gość
Wtorek, 27 maja 2014 (14:29)

comarch erp optima http://www.netrix.com.pl/ owo wytwór zgoła nasz, przyporządkowany do polskich zaś internacjonalnych realiów oszczędnościowych, w tym norm Zgody Europejskiej. W ofercie Comarch dogodne egzystują dedykowane - nienacjonalistyczne odmiany organizmu Comarch ERP XL. Architektura został planistyczny w poprzek całokształt w znacznym stopniu wykwalifikowanych konstruktorzy, informatyków plus doradców, którzy wspólnie spośród Dostawcami Comarch egzystują możne protekcja przedmiotowe w celu Delikwentów. Każda prekursorska model układu Comarch ERP XL istnieje dobrana do ulepszających się ustaw ustawowych i okraszona o prekursorskie role natężające ergonomię produkcji.

Gość
Odpowiedz
Gość
Czwartek, 25 grudnia 2014 (13:16)

gość Musisz sobie nowy założyć, bo tego który masz nie da się zmienić Jedynie możesz go usunąć, lub zawiesić.

MOżesz usunąć lub zawiesić konto, a nicku nie zmienisz

~ddS
Odpowiedz
~ddS
Środa, 23 listopada 2016 (18:19)

comarch to lipa SAP lepszy

PandaPandziulka
Odpowiedz
Wtorek, 11 maja 2021 (08:16)

Klikasz sobie w koło zębate. Potem w "dostosuj swoje konto" i tam klikasz jakie chcesz tło, potem jaki awatar i w kroku trzecim pytają Cię jak chcesz się nazywać. Sama przed chwilą do tego doszłam. Mam nadzieję, że pomogłam :) [br]Pozdrawiam Panda

~gość
Odpowiedz
~gość
Wtorek, 11 maja 2021 (21:56)

PandaPandziulka Klikasz sobie w koło zębate. Potem w "dostosuj swoje konto" i tam klikasz jakie chcesz tło, potem jaki awatar i w kroku trzecim pytają Cię jak chcesz się nazywać. Sama przed chwilą do tego doszłam. Mam nadzieję, że pomogłam :) [br]Pozdrawiam Panda

[br]U mnie nie ma kółka zembatego.