w dziale: Babskie sprawy

Jaki syrop ziołowy na kaszel suchy?? (12)

Jaki syrop ziołowy na kaszel suchy??

Gość
Odpowiedz
Oceń temat:
Gość
Środa, 18 marca 2015 (08:02)

Potrzebuje sie dowiedzieć od was jaki jest według was dobry syrop dla dzieciaka 8 letniego na kaszel suchy. W aptekach jest tyle produktów zachwalanych przez farmaceutę, że ciężko cos wybrać tak naprawdę. Który z tych: http://www.doz.pl/apteka/k91-Kaszel_suchy jest naprawdę dobry i można mu zaufać. Będę wdzieczna za rady:)

Re: Jaki syrop ziołowy na kaszel suchy??

Gość
Odpowiedz
Gość
Środa, 18 marca 2015 (13:14)

majeranek najlepszy z tego co pisza na forach dla matek

gość
Odpowiedz
gość
Czwartek, 26 marca 2015 (11:30)

Ja gdy rozpoznałam suchy kaszel u swego dziecka , spróbowałam syropu drosetux , ma ten plus że jest oparty na składniku drosera (pewnie stąd właśnie taka nazwa syropu ) , chyba najbezpieczniejszy na rynku bo można go podawać nawet jeśli dziecko nie ma jeszcze roku a jednocześnie jest dosyć skuteczny po dwóch dniach zauważyłam mniejszy kaszel u mojej pociechy

gość
Odpowiedz
gość
Środa, 30 września 2015 (17:53)

My akurat stosujemy Dicotuss. Jest na bazie wyciągu z prawoślazu oraz miodu

~marlena
Odpowiedz
~marlena
Piątek, 14 października 2016 (20:51)

gość My akurat stosujemy Dicotuss. Jest na bazie wyciągu z prawoślazu oraz miodu

też o nim słyszałam. Moja sąsiadka bardzo zachwala disotuss. Równie dobre są syropy z cebuli i czosnku

~kasia
Odpowiedz
~kasia
Wtorek, 18 października 2016 (22:28)

~marlena

gość My akurat stosujemy Dicotuss. Jest na bazie wyciągu z prawoślazu oraz miodu

też o nim słyszałam. Moja sąsiadka bardzo zachwala disotuss. Równie dobre są syropy z cebuli i czosnku

Jak fajnie , kolejna osoba która poleca dicotuss :) Jak dla mnie domowe syropy nie mają porównania. Dicotuss zawsze pomaga na kaszel czy to mokry czy suchy

~milexica
Odpowiedz
~milexica
Poniedziałek, 28 listopada 2016 (16:30)

Nie wiem czy jakiś syrop ziołowy jest skuteczny, bo szczerze mówiąc na meczący kasze suchy u mnie w domu stosuje się zazwyczaj inhalacje i naprawdę córce pomagają. Inhalacje dla dzieci są bezpieczne i skuteczne, więc warto spróbować. Na stronie http://www.kaszeludzieci.pl/inhalacje-dziecka.html można sobie o nich sporo poczytać.

~elektryczka
Odpowiedz
~elektryczka
Wtorek, 9 maja 2017 (16:15)

wyciąg z prawoślazu, bluszczu miodu czyli same naturalne składniki ma syrop dicotuss baby, jest idealny na kaszel suchy gdyż łagodzi podrażnienia i nawilża, super sprawdza się również przy mokrym działając wykrztuśnie

~Beata
Odpowiedz
~Beata
Środa, 22 listopada 2017 (14:05)

Albo też jeszcze jest syrop z babki lancetowatej . Poza tym jak się ma kaszel suchy , taki krtaniowy , to bardzo ale to bardzo ważną rzecza jest nawilzanie powietrza . Zwłaszcza w okresie grzewczym kiedy kaloryfery sa na pełnych obrotach . Mi oprócz stosowania inhalacji bardzo pomógł oczyszczacz powietrza https://goodair.pl/sklep/sharp-kc-a50euw-oczyszczacz-nawilzacz-powietrza/

~juudix
Odpowiedz
~juudix
Wtorek, 3 kwietnia (18:43)

Moje drogie na uporczywy kaszel polecam https://adamed.expert/produkty/sambucol-original-formula-syrop-120-ml/ co prawda znam jeszcze kilka innych, dobrych syropow ale z racji tego, ze ostatnio on mi pomogl to polecam :)

~ooola
Odpowiedz
~ooola
Wtorek, 19 czerwca (22:11)

Daję córce syrop od paru dni, ale po 2-3 godzinach kaszel wraca co innego mogę dać dziecku żeby jakoś normalnie przespała noc?

~wiola
Odpowiedz
~wiola
Poniedziałek, 2 lipca (22:49)

Fajny zestawik kupowałam od Sanity ostatnio - inhalator Baby + rozgrzewający Jednorożec, można sobie łatwiej poradzić z leczeniem dziecka chociażby, zwłaszcza inhalacja jest bezpieczną i skuteczną metodą podawania leku