w dziale: Religia

Już wkrótce na Niebie wielki znak świętego Krzyża zajaśnieję . (60)

Już wkrótce na Niebie wielki znak świętego Krzyża zajaśnieję .

~błędny rycerz
Odpowiedz
Oceń temat:
~błędny rycerz
Wtorek, 14 listopada (21:32)

Na początku tego filmu najpierw księża nieudolnie wyjaśniają tę sprawę , ale od połowy filmu orędzie od Maryi - matki Jezusa już całkiem rozjaśnia ten zapowiadany cud .
[video]https://www.youtube.com/watch?v=mMi_K563zgs[/video][video]https://www.youtube.com/watch?v=mMi_K563zgs[/video]
[video]https://www.youtube.com/watch?v=mMi_K563zgs[/video]

Re: Już wkrótce na Niebie wielki znak świętego Krzyża zajaśnieję .

stiffnecked
Odpowiedz
stiffnecked
Wtorek, 14 listopada (21:38)

Bozia tez w trojcy jedyny...
Rozpalila mnie ciekawosc po takiej zapowiedzi, choc nie na tyle by zmienic to co aktualnie leci.

Lilith1
Odpowiedz
Lilith1
Wtorek, 14 listopada (23:46)

stiffnecked Bozia tez w trojcy jedyny...
Rozpalila mnie ciekawosc po takiej zapowiedzi, choc nie na tyle by zmienic to co aktualnie leci.

Uważaj z tym rozpalaniem... jednego nie tak dawno na cmentarzu osiedlali :P

stevn
Odpowiedz
stevn
Wtorek, 14 listopada (23:50)

(9) Każdy, kto wybiega zbytnio naprzód, a nie trwa w nauce Chrystusa, ten nie ma Boga. Kto trwa w nauce [Chrystusa], ten ma i Ojca, i Syna.

(10) Jeśli ktoś przychodzi do was i tej nauki nie przynosi, nie przyjmujcie go do domu i nie pozdrawiajcie go, (11) albowiem kto go pozdrawia, staje się współuczestnikiem jego złych czynów.

- 2 List Jana 9-11, (Biblia Tysiąclecia).

~pfffffffffff
Odpowiedz
~pfffffffffff
Środa, 15 listopada (01:26)

stevn [i](9) Każdy, kto wybiega zbytnio naprzód, a nie trwa w nauce Chrystusa, ten nie ma Boga. Kto trwa w nauce [Chrystusa], ten ma i Ojca, i Syna.

A ty niby trwasz w tej nauce Stefan? Pochwalając mordowanie niewinnych? Hah!

rafal333
Odpowiedz
rafal333
Środa, 15 listopada (04:58)

Kolejna przepowiednia - ludzie nie mają już co robić !

stevn
Odpowiedz
stevn
Środa, 15 listopada (05:42)

~pfffffffffff

stevn [i](9) Każdy, kto wybiega zbytnio naprzód, a nie trwa w nauce Chrystusa, ten nie ma Boga. Kto trwa w nauce [Chrystusa], ten ma i Ojca, i Syna.

A ty niby trwasz w tej nauce Stefan? Pochwalając mordowanie niewinnych? Hah!

Wyjaśnij mi wpierw czym jest wg ciebie Sprawiedliwość Boża, a jak to wyjaśnisz sobie w szczególności, to wówczas nie będziesz miał kłopotów z odgadnięciem powyższego. Ok....?

banita53
Odpowiedz
banita53
Środa, 15 listopada (06:17)

błędny rycerzu
daj wersety jakoby Maria miała zwalczać szatana tylko nie weź "niewiasty" ( królestwo) za Maryje .

Co do krzyża na niebie to nie problem można zrobić hologram już teraz .
Popatrz częściej na niebo ja widuje od kilku lat różne krzyże .

sosna177
Odpowiedz
sosna177
Środa, 15 listopada (08:11)

Wolę orędzie, które jest w Biblii napisane, a którego to orędzia, autorem jest sam Bóg.
To mnie na pewno nie zawiedzie......wszystko inne....to ludzkie urojenia.

~błędny rycerz
Odpowiedz
~błędny rycerz
Środa, 15 listopada (11:28)

Apokalipsa św. Jana 12 ,1 - 6 , to co zostało w Ewangelii zapowiedziane nie można odrzucać ..
A niewiastą tą jest Maryja , która za swego życia już przeżyła podobny dramat , musiała będąc z dzieciątkiem uciekać przed bestią - Herodem na pustynię na 7 lat .

sosna177
Odpowiedz
sosna177
Środa, 15 listopada (12:02)

~błędny rycerz Apokalipsa św. Jana 12 ,1 - 6 , to co zostało w Ewangelii zapowiedziane nie można odrzucać ..
A niewiastą tą jest Maryja , która za swego życia już przeżyła podobny dramat , musiała będąc z dzieciątkiem uciekać przed bestią - Herodem na pustynię na 7 lat .

Twój wątek, który założyłeś....sugeruje że na niebie ukaże się ......wielki znak świętego Krzyża.....
Na ten temat Ci odpowiedziałam.
Lecz w Biblii, nic na ten temat nie czytałam.

stevn
Odpowiedz
stevn
Środa, 15 listopada (12:07)

Ja też nie znalazłem takiego fragmentu.

banita53
Odpowiedz
banita53
Środa, 15 listopada (12:37)

~błędny rycerz Apokalipsa św. Jana 12 ,1 - 6 , to co zostało w Ewangelii zapowiedziane nie można odrzucać ..

++++++++++++++++
Te koleś fakty fakty i wersety. Maria miała atakować a ty piszesz o ucieczce a gdzie logika ?

~opoka
Odpowiedz
~opoka
Środa, 15 listopada (15:12)

sosna177

Twój wątek, który założyłeś....sugeruje że na niebie ukaże się ......wielki znak świętego Krzyża.....

czytałem , piszę o tym św Faustyna Kowalska w swoim dzienniczku . A ona nie pisze takich słów od siebie tylko cytuję słowa Jezusa .

Lilith1
Odpowiedz
Lilith1
Środa, 15 listopada (19:33)

~opoka

sosna177

czytałem , piszę o tym św Faustyna Kowalska w swoim dzienniczku . A ona nie pisze takich słów od siebie tylko cytuję słowa Jezusa .

"Piszę, cytuję"... czyli św. Faustyna to ty???

Indianie z obu Ameryk maja różne przyspieszacze i komunikatory z rozmowami z Duchami Przodków i innymi wymiarami. Ty z Ameryki?