w dziale: Polityka

MARSZAŁEK SEJMU ARESZTOWAŁ NIEPEŁNOSPRAWNYCH BOHATERÓW ADRIANA I KUBĘ!!! (14)

MARSZAŁEK SEJMU ARESZTOWAŁ NIEPEŁNOSPRAWNYCH BOHATERÓW ADRIANA I KUBĘ!!!

~lis2012
Odpowiedz
Oceń temat:
~lis2012
Czwartek, 17 maja (13:54)

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński bezprawnie aresztował protestujących w Sejmie niepełnosprawne dorosłe dzieci bohaterów tego protestu Adriana i Kubę. Zakazał Im wychodzenia przed budynek Sejmu i spacerów. Cyt. Chcieliśmy przywitać panią Janinę Ochojską, za to zostaliśmy ukarani przez marszałka Kuchcińskiego, który sam się zagrodził i zakazał nam w ogóle wychodzenia. To jest skandal, to jest straszne dla tego państwa. Ciężko mi patrzeć takim politykom w oczy - przekazali protestujący w Sejmie. Dziś mija 30. dzień protestu osób niepełnosprawnych, ich rodziców i opiekunów.

Re: MARSZAŁEK SEJMU ARESZTOWAŁ NIEPEŁNOSPRAWNYCH BOHATERÓW ADRIANA I KUBĘ!!!

Gość
Odpowiedz
Gość
Czwartek, 17 maja (13:58)

Przypuszczam że Kuchciński miał niebagatelną "wizję" po nowych dopalaczach i widział inwalidów na wózkach rozjeżdżających PiS z mlaskaniem.

~gość
Odpowiedz
~gość
Czwartek, 17 maja (14:15)

Bardzo dobrze powinien jeszcze użyć straży i wypieprzyć całe to stado z Sejmu.Państwo dało tyle na ile obecnie stać a im mało i mało więc kopa w tyłek i po dyskusjach skoro nie pasuje co do tej pory dostali. Gdyby na mnie ktoś pluł mimo, że dałem mu parę groszy to dostałby kopa i tyle.

~lis2012
Odpowiedz
~lis2012
Czwartek, 17 maja (15:02)

~gość Bardzo dobrze powinien jeszcze użyć straży i wypieprzyć całe to stado z Sejmu.Państwo dało tyle na ile obecnie stać a im mało i mało więc kopa w tyłek i po dyskusjach skoro nie pasuje co do tej pory dostali. Gdyby na mnie ktoś pluł mimo, że dałem mu parę groszy to dostałby kopa i tyle.

Też tak sadzę.

~lis2012
Odpowiedz
~lis2012
Czwartek, 17 maja (15:08)

Salome Przypuszczam że Kuchciński miał niebagatelną "wizję" po nowych dopalaczach i widział inwalidów na wózkach rozjeżdżających PiS z mlaskaniem.

Mylisz się Salome, wel Judaszu.

~gość
Odpowiedz
~gość
Czwartek, 17 maja (16:18)

~lis2012

Salome Przypuszczam że Kuchciński miał niebagatelną "wizję" po nowych dopalaczach i widział inwalidów na wózkach rozjeżdżających PiS z mlaskaniem.

Mylisz się Salome, wel Judaszu.

Przyznaję, że Saleme jako Judas czy nawet jako Zbigniew1933 była strawna a w obecnym wydaniu jest jak baba z piekła rodem. Brak jej odrobiny kultury, szkoda :))))

Rezy
Odpowiedz
Czwartek, 17 maja (16:57)

Aresztował ale nie torturuje i nie kazał rozstrzelać <na razie > i chwała mu za to !

Rezy
Odpowiedz
Czwartek, 17 maja (17:01)

Salome

Karolina Banda anonimowych trolli opanowała forum?

To pisowskie ratlerki pozujące na bulteriery

To tylko sfora kundelków prezesa obszczekująca wszystko czego nie rozumieją czyli wszystko .

Gość
Odpowiedz
Gość
Czwartek, 17 maja (17:05)

Rezy

Salome

To tylko sfora kundelków prezesa obszczekująca wszystko czego nie rozumieją czyli wszystko .

Rezy
Odpowiedz
Czwartek, 17 maja (17:10)

stevn

Rezy

Salome

Zdjęcie

Brakuje wariantów z niesieniem osiołka .

~uuuu
Odpowiedz
~uuuu
Czwartek, 17 maja (17:16)

Rezy Aresztował ale nie torturuje i nie kazał rozstrzelać <na razie > i chwała mu za to !

Tortury to ubecki zwyczaj, Kuchciński jest prawicowcem, skąd przychodzą ci takie pomysły ?

Gość
Odpowiedz
Gość
Czwartek, 17 maja (17:41)

'Przyganiał kocioł garncowi";-D

Rezy
Odpowiedz
Czwartek, 17 maja (21:01)

~uuuu

Rezy Aresztował ale nie torturuje i nie kazał rozstrzelać <na razie > i chwała mu za to !

Tortury to ubecki zwyczaj, Kuchciński jest prawicowcem, skąd przychodzą ci takie pomysły ?

Z części ciała której nie używasz inkwizycja i tzw prawica potrafią nakłaniać do swoich poglądów na różne wymyślne sposoby ) Szantaż , zastraszanie najbliższych wywieranie presji to sposoby obecnej prawicy która swoją miałkość i nieudolność chowa za propagandowy bełkot dla ciemnych mas nie potrafiących samodzielnie myśleć . Pozdro !

~uuuu
Odpowiedz
~uuuu
Czwartek, 17 maja (21:44)

Rezy

~uuuu

Z części ciała której nie używasz inkwizycja i tzw prawica potrafią nakłaniać do swoich poglądów na różne wymyślne sposoby ) Szantaż , zastraszanie najbliższych wywieranie presji to sposoby obecnej prawicy która swoją miałkość i nieudolność chowa za propagandowy bełkot dla ciemnych mas nie potrafiących samodzielnie myśleć . Pozdro !

My chyba żyjemy w dwóch różnych krajach. Mnie nikt nie szantażuje, nikt mnie nie straszy, nikt mnie nie represjonuje, czuję się w 100% wolna. Kto żyje uczciwie nie musi się niczego bać (no chyba tylko bandyckiego napadu). Właśnie dlatego, że myślę samodzielnie to taki TVN, ani jakaś tam GW nie jest w stanie mi niczego zasugerować bo mam oczy i widzę, to Ty ulegasz jakiejś psychozie, którą Ci w tłoczono w mózgownicę i sam nie wiesz czego się boisz... Odwagi:)))