w dziale: Polityka

NIE POTRZEBA HITLERA (6)

NIE POTRZEBA HITLERA

buc1
Odpowiedz
Oceń temat:
Środa, 14 lutego (07:06)

Polski przedsiębiorca pozbył się się swojej pracowniczki ukraińskiego obywatelstwa. Kobieta lat 43- źle poczuła się, a pracodawca usunął ją z zakładu i pozostawił na przystanku. Następnie powiadomił policję twierdząc, że kobieta jest pijana. Kobieta została zabrana do szpitala, a tam okazało się, że ma wylew. Pracodawca chciał prawdopodobnie ukryć, že pracowała u niego na czarno. Grożą mu sankcje za nie udzielenie pomocy, a być może więcej jeśli pracowała w skandalicznych warunkach, których następstwem jest wylew. Nie trzeba Hitlera, bo inni potrafią być równie okrutni. Kolega długo pracował za granicą, a tam panuje opinia, że najczęściej Polacy robią swoich ziomali w konia, ponieważ nie wypłacają za oferowaną pracę. Kilku moich znajomych też pracowało nie otrzymując za 2 / 3 miesiące pracy wynagrodzenia. Czasami warto powiedzieć prawdę o sobie.

Uwielbiam PiS.

Re: NIE POTRZEBA HITLERA

Rezy
Odpowiedz
Środa, 14 lutego (07:17)

Mam podobne odczucia .

buc1
Odpowiedz
Środa, 14 lutego (07:23)

Rezy Mam podobne odczucia .

Dla mnie jest najważniejsze życie człowieka. A to się dzieje w państwie wyznaniowym.

Rezy
Odpowiedz
Środa, 14 lutego (07:31)

buc1

Rezy Mam podobne odczucia .

Dla mnie jest najważniejsze życie człowieka. A to się dzieje w państwie wyznaniowym.

Dla PiSdniętych też jest najważniejsze ale najlepiej niepoczęte( cokolwiek to nie oznacza ) albo upośledzone(dzieci prof Chazana )

Gość
Odpowiedz
Gość
Środa, 14 lutego (09:34)

W Holandii są obozy pracy dla Polaków, za PO tez były nie rób tu z ukranców męczenników. .

Lilith1
Odpowiedz
Środa, 14 lutego (19:39)

iiiiiii W Holandii są obozy pracy dla Polaków, za PO tez były nie rób tu z ukranców męczenników. .

Italia słynie z obozów pracy dla (nie tylko) Polaków.