w dziale: Babskie sprawy

przychodnie rodzinne warszawa (21)

przychodnie rodzinne warszawa

Gość
Odpowiedz
Oceń temat:
Gość
Piątek, 17 maja 2013 (11:53)

Witam. Szukam jakiejś dobrej przychodni rodzinnej NFZ (głównie chodzi mi o dobrego pediatrę). Bardziej zależałoby mi na wschodniej stronie Wisły, ale jeżeli ktoś zna fajną przychodnię gdzieś dalej to też niech się podzieli tą znajomością:) Mieszkam w Markach i dwie mareckie przychodnie jakoś do mnie nie przemawiają, a na prywatnego lekarza niestety mnie nie stać..
Z góry dziękuję:)

Re: przychodnie rodzinne warszawa

gość
Odpowiedz
gość
Piątek, 8 listopada 2013 (12:58)

CITYMED świadczy nieodpłatną opiekę medyczną w ramach kontraktu z NFZ na podstawową opiekę zdrowotną.
Aby zostać naszym pacjentem musisz najpierw wypełnić formularz deklaracji wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej.
Przy składaniu deklaracji należy również okazać dowód potwierdzający opłacanie składek na powszechne ubezpieczenie zdrowotne.

Przychodnia CITYMED ( osoby dorosłe)
przy ul. Marconich 9 lok. 1 - 2
02 - 954 Warszawa
telefon do rejestracji: (22) 550 61 50, (22) 550 61 51
www.citymed.waw.pl

FILIA Przychodni CITYMED (dzieci i osoby dorosłe)
ul. Aleja Rzeczypospolitej 18 lok. 163 B
02 - 972 Warszawa
telefon do rejestracji: (22) 885 25 61, (22) 742 16 53

Przychodnia CITYMED świadczy także usługi z medycyny pracy, badań laboratoryjnych, badań EKG i USG, poradni specjalistycznych.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

gość
Odpowiedz
gość
Piątek, 8 listopada 2013 (15:07)

Jak chcecie namiary na sprawdzone przychodnie rodzinne w Warszawie to zawsze możecie o nie zapytać na daymynews.pl, na pewno ktoś podsunie Wam swój typ.

rozali36
Odpowiedz
Piątek, 6 listopada 2015 (11:07)

Sprawdź może tutaj http://www.rankinglekarzy.pl/lekarze/lekarz-rodzinny/warszawa/. To nie jest żaden konkretny lekarz, ale lista większości lekarzy rodzinnych, którzy przyjmują w Warszawie. Poszukaj tam kogoś dla siebie. Wielu z nich ma wystawione opinie od pacjentów więc może ułatwi Ci to wybór.

Gość
Odpowiedz
Gość
Środa, 23 grudnia 2015 (10:28)

Mogę Wam polecić przychodnię, do której ja uczęszczam, ajest to http://www.med-expert.pl/ mają wszystkich specjalistów. Z lekarzami spoko można isę dogadać, a niestety w większości placówek to jest dość spory kłopot.

maniekk19855
Odpowiedz
Środa, 25 stycznia 2017 (16:39)

a jakaś dobra przychodnia na Mokotowie albo Ursynowie?

Gość
Odpowiedz
Gość
Piątek, 27 stycznia 2017 (10:39)

maniekk19855 a jakaś dobra przychodnia na Mokotowie albo Ursynowie?

Na Ursynowie przychodnia KEN (al. KEN 103) jest godna polecenia. Jesteśmy tam zapisani całą rodzinką, podstawowa opieka dla nas i dzieciaków na fundusz i mnóstwo poradni (część płatna, część także na NFZ). Warunki super, mają naprawdę dobry sprzęt i dobrych lekarzy Ceny bardzo przystępne, szybko można się dostać do specjalisty (także tych w ramach POZ). Nie mam się do czego przyczepić.

gość
Odpowiedz
gość
Wtorek, 12 września 2017 (16:02)

U dr Szklanowskiej z Medicenter nigdy nie miałam problemów ze skierowaniami do lekarzy specjalistów. Kilka razy też dostałam od niej namiary na bezpłatne badania profilaktyczne, naprawdę niezłe dla kobiet, więc polecam, bo widać, że dba o dobro pacjenta. Trudno o dobrego rodzinnego w Warszawie. Musiałam się naszukać.

~Justy88
Odpowiedz
~Justy88
Piątek, 20 października 2017 (13:21)

ja korzystam z przychodni http://www.med-expert.pl/uslugi, lekarz rodzinny, lek pierwszego kontaktu czy pediatra przyjmuje w ramach nfz, zaś reszta specjalistów przyjmuje prywatnie. Wystarczy umówić się telefonicnzie i nie trzeba czekać w długich kolejkach

~badd
Odpowiedz
~badd
Piątek, 9 marca (10:34)

Zadowolona jestem z obsługi w MediCenter (medicenter.pl), mają w zasadzie lekarzy z każdej specjalizacji, a w każdym razie ja się jeszcze nie spotkałam z sytuacją, żebym nie mogła się do kogoś dostać itp. Krótki czas oczekiwania, sympatyczne pielęgniarki i obsługa.

~bbb
Odpowiedz
~bbb
Wtorek, 13 marca (10:23)

Dużo badań są w stanie na miejscu wykonać w Medicenter na Wołoskiej, i tak samo jeśli chodzi o dostępność lekarzy specjalistów to mają rzeczywiście wszechstronną kadrę. Polecam miejsce, jest czysto, przyjemnie, można sobie na spokojnie usiąść w holu i poczekać na swoją kolej.

~bbb
Odpowiedz
~bbb
Wtorek, 13 marca (10:24)

Dużo badań są w stanie na miejscu wykonać w Medicenter na Wołoskiej, i tak samo jeśli chodzi o dostępność lekarzy specjalistów to mają rzeczywiście wszechstronną kadrę. Polecam miejsce, jest czysto, przyjemnie, można sobie na spokojnie usiąść w holu i poczekać na swoją kolej.

~Piotrek 88
Odpowiedz
~Piotrek 88
Wtorek, 19 czerwca (15:26)

Ja jestem słoikiem w Warszawie, więc nie mam tu lekarza rodzinnego, ale jeśli potrzebuję już skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu, to zgłaszam się do Centrum Medycznego CortenMedic. Szanuję ich za to, że nie trzeba oczekiwać na wizytę miesiącami, tylko praktycznie na drugi dzień mamy umówioną wizytę. Mają też wielu specjalistów w swojej bazie, sama ostatnio korzystałam z pomocy diabetologa.

~gość
Odpowiedz
~gość
Piątek, 20 lipca (13:01)

poczytałam trochę opinii i tez zapisałam dziecko do Corten Medic, rzeczywiście nie trzeba czekać długo na terminy

~Angie
Odpowiedz
~Angie
Piątek, 3 sierpnia (15:48)

Hey, przemiły lekarz medycyny w Warszawie to Pan Wójtowicz. Jakby ktoś śledził ten wątek to zapisać się można online do niego przez Medistore. Mi się wizyty u niego podobają. Mój Kamilek też lubi Pana lekarza.

12