w dziale: Hydepark

Samochód na częste wyjazdy i podróże (8)

Samochód na częste wyjazdy i podróże

~hadda
Odpowiedz
Oceń temat:
~hadda
Piątek, 12 stycznia (07:44)

Nie wiem kompletnie jakie auto wybrać jeśli chodzi o przyzwoity komfort jazdy w dalekiej trasie, chcę kupić nowe auto a mam niecałe 70tys, co polecicie? Myślę raczej o suvie, może peugeot?

Re: Samochód na częste wyjazdy i podróże

TR300
Odpowiedz
TR300
Piątek, 12 stycznia (07:59)

zamiast SUV wybrał bym kombi - lepsze osiągi, lepsze prowadzenie a niższe koszty utrzymania i troszeczkę mniej miejsca w środku. Jeśli to maja być naprawdę długie wyjazdy to koniecznie silnik diesla o pojemności ponad 2 litry lub benzynowe V6 z dobrą instalacja gazową, automatyczna skrzynia najlepiej hydrokinetyczna - unikać wynalazków typu CVT czy DSG. W żadnym wypadku bym nie kupił nowego auta, ale w tej cenie szukał używanego u dilera danej marki z potwierdzoną historią i serwisowanego - bez problemu znajdziesz.

~gość
Odpowiedz
~gość
Piątek, 12 stycznia (16:41)

TR300 zamiast SUV wybrał bym kombi - lepsze osiągi, lepsze prowadzenie a niższe koszty utrzymania i troszeczkę mniej miejsca w środku. Jeśli to maja być naprawdę długie wyjazdy to koniecznie silnik diesla o pojemności ponad 2 litry lub benzynowe V6 z dobrą instalacja gazową, automatyczna skrzynia najlepiej hydrokinetyczna - unikać wynalazków typu CVT czy DSG. W żadnym wypadku bym nie kupił nowego auta, ale w tej cenie szukał używanego u dilera danej marki z potwierdzoną historią i serwisowanego - bez problemu znajdziesz.

Spadaj czubie, twoja opinia jest tak gówniana jak ty sam jesteś.

TR300
Odpowiedz
TR300
Piątek, 12 stycznia (16:54)

~gość

TR300 zamiast SUV wybrał bym kombi - lepsze osiągi, lepsze prowadzenie a niższe koszty utrzymania i troszeczkę mniej miejsca w środku. Jeśli to maja być naprawdę długie wyjazdy to koniecznie silnik diesla o pojemności ponad 2 litry lub benzynowe V6 z dobrą instalacja gazową, automatyczna skrzynia najlepiej hydrokinetyczna - unikać wynalazków typu CVT czy DSG. W żadnym wypadku bym nie kupił nowego auta, ale w tej cenie szukał używanego u dilera danej marki z potwierdzoną historią i serwisowanego - bez problemu znajdziesz.

Spadaj czubie, twoja opinia jest tak gówniana jak ty sam jesteś.

a jaka jest twoja opinia "specjalisto" ????

ruletka
Odpowiedz
ruletka
Piątek, 12 stycznia (17:03)

ja bym umowila sie w salonie na jakieś jazdy próbne i sama oceniła, które lepsze :) Na forum to sami profesjonaliści i znawcy motoryzacji. Ty sama przekalkuluj na jakie Cie stać, jakie Ci sie podoba i podejmij decyzje :) To będzie Twoje auto a nie uzytkowników forum :)

~józek
Odpowiedz
~józek
Czwartek, 25 stycznia (17:01)

moja rodzina spokojnie mieści się w peugeot 308. Jest to spore auto i wszystkie bagaże na luzie wchodzą. Teraz ogólnie mają dobrą ofertę w peugeot bo trwa wyprzedaż rocznika, także nie marnuj czasu tylko pędź do salonu !

~lola
Odpowiedz
~lola
Piątek, 27 kwietnia (13:43)

jakiś duży ten samochód musi być

~lolitka
Odpowiedz
~lolitka
Piątek, 27 kwietnia (16:48)

ja to zwiedzam kraj podróżując własnym autem, nawet nie zdajecie sobie sprawy jaką to frajde daje móc zabrać co i ile się chce. Ja to odkąd mam mazdę z https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ to dwa razy w miesiącu robię sobie wolne i jeżdzę gdzie mnie fantazja poniesie