w dziale: Hydepark

Sto lat to życzliwość, czy złośliwość? (30)

Sto lat to życzliwość, czy złośliwość?

ireneo
Odpowiedz
Oceń temat:
ireneo
Wtorek, 13 lutego (19:28)

By dojść do setki trzeba po drodze zaliczyć kolejne dziesiątki. Nie da się tak przeskoczyć parę dekad od życzeń. Taka czterdziestka dokłada starań, by życzenia spełnić i co dekadę staje się tylko większą zawadą dla życzliwych uprzednio. Wszystko co natura powołała na ten padół odchowuje potomstwo, ( bywają co nie odchowują ) i wynosi się by nie zawadzać. I tak powinno być, dla dobra ogółu. Świat będzie wolny od złośliwych i upierdliwych zasmradzających Pola Elizejskie. I tak nam dopomóż bóg..

Re: Sto lat to życzliwość, czy złośliwość?

Sisi1
Odpowiedz
Sisi1
Wtorek, 13 lutego (21:02)

"Nie żyj tak, jakbyś miał żyć lat dziesięć tysięcy. Los wisi nad tobą. Dopóty żyjesz, dopóki można, bądź dobry".:-))))))))
Marek Aureliusz

Antoinette
Odpowiedz
Antoinette
Wtorek, 13 lutego (21:23)

Jest już późno, jestem po ciężkim dniu, ale nie wiem, czy ja jestem tak zmęczona, czy Ty tak chaotycznie piszesz, bo serio nie wiem o co chodzi i jak ma się tytuł startówki do niej samej ?:)

ireneo
Odpowiedz
ireneo
Wtorek, 13 lutego (21:29)

Sisi1 "Nie żyj tak, jakbyś miał żyć lat dziesięć tysięcy. Los wisi nad tobą. Dopóty żyjesz, dopóki można, bądź dobry".:-))))))))
Marek Aureliusz

a czym różni się życie 10 000 lat od 20 lat?

~kiki ri ki
Odpowiedz
~kiki ri ki
Wtorek, 13 lutego (21:32)

Dobry czas był wtedy kiedy coś się działo się z czasem, myślała, rozklejał się i rozwarstwiał. Dwie wielkie płyty tektoniczne czasu z ponurym grzmotem odsuwały się od siebie, tworząc już na następne miliony lat podział na „kiedyś” i „teraz”. „Teraz” było szorstkie, kanciaste i milczące . w nocy ciężki sen, resztki gniewu po przebudzeniu, jakby we śnie prowadziło się wojny. „Kiedyś” wydawało się stąd ciągłe i rytmiczne, dźwięk lekkiej piłeczki pingpongowej, kiedy uderza o gładki stół, wzorzysta tkanina chwil, w której każda była częścią innej.

ireneo
Odpowiedz
ireneo
Wtorek, 13 lutego (21:32)

Antoinette Jest już późno, jestem po ciężkim dniu, ale nie wiem, czy ja jestem tak zmęczona, czy Ty tak chaotycznie piszesz, bo serio nie wiem o co chodzi i jak ma się tytuł startówki do niej samej ?:)

jest już późno a pewnie w związku z tym jesteś i zmęczona.

Sisi1
Odpowiedz
Sisi1
Wtorek, 13 lutego (21:34)

ireneo

Sisi1 "Nie żyj tak, jakbyś miał żyć lat dziesięć tysięcy. Los wisi nad tobą. Dopóty żyjesz, dopóki można, bądź dobry".:-))))))))
Marek Aureliusz

a czym różni się życie 10 000 lat od 20 lat?

Weź nie pajacuj, i nie oczekuj, ze będę jak dziecku sprawy oczywiste tłumaczyć.

ireneo
Odpowiedz
ireneo
Wtorek, 13 lutego (21:38)

ireneo

Antoinette Jest już późno, jestem po ciężkim dniu, ale nie wiem, czy ja jestem tak zmęczona, czy Ty tak chaotycznie piszesz, bo serio nie wiem o co chodzi i jak ma się tytuł startówki do niej samej ?:)

Życie ma sens jeśli dodaje wartości, jeśli służy kontynuacji. Jałowe jest jak szmata na maszcie szarpana wiatrem póki jej nie zerwie.

Antoinette
Odpowiedz
Antoinette
Wtorek, 13 lutego (21:52)

ireneo

ireneo

Życie ma sens jeśli dodaje wartości, jeśli służy kontynuacji. Jałowe jest jak szmata na maszcie szarpana wiatrem póki jej nie zerwie.

Nie zmienia to faktu, że tytuł nie odpowiada temu o czym piszesz nie mówiąc już o tym , że piszesz jakoś chaotycznie.

W każdym razie, Sens życiu nadajemy my a nie ono nam :)

ireneo
Odpowiedz
ireneo
Wtorek, 13 lutego (22:49)

Antoinette

ireneo

ireneo

Nie zmienia to faktu, że tytuł nie odpowiada temu o czym piszesz nie mówiąc już o tym , że piszesz jakoś chaotycznie.

W każdym razie, Sens życiu nadajemy my a nie ono nam :)

żeczywiście jesteś zmęczona, treści nie rozumiesz ani na jotę. Poza tym sporo luk w logicznym myśleniu. Widzisz, życie nie istnieje bez ludzi, w tym kontekście w jakim to traktuje temat. Wypoczęty odczyta - życie ludzkie ma sens gdy coś tworzy. Dobrze czytać uważnie gdyż po tym pisze się z sensem.

~iza
Odpowiedz
~iza
Wtorek, 13 lutego (23:49)

Świat będzie wolny od złośliwych i upierdliwych zasmradzających Pola Elizejskie.

No to nie będzie, bo sobie eutanazji nie zrobisz. No chyba, ze Bóg ci dopomoże. Wtedy będzie.

ktosia13
Odpowiedz
ktosia13
Środa, 14 lutego (04:33)

ireneo

ireneo

czyli mowiac w skrocie ma znaczenie jedynie symboliczne...jak flaga

tyle ze jesli ta sama szmata wisi na maszcie statku to pelni juz wazna role:)

ireneo
Odpowiedz
ireneo
Środa, 14 lutego (04:49)

ktosia13

ireneo

ireneo

czyli mowiac w skrocie ma znaczenie jedynie symboliczne...jak flaga

tyle ze jesli ta sama szmata wisi na maszcie statku to pelni juz wazna role:)

jeśli już szmata, to zamienia się na czytelną flagę. Nie widziałaś nigdy na patyku czegoś co kiedyś było flaga, a stało się butwiejącą szmatą?! Czytaj jak napisane. Wyszło ci, że maszt przydaje wartości , gdy powinno być na odwrót. .

~proza
Odpowiedz
~proza
Czwartek, 15 lutego (10:35)

w twoim wypadku pewnie sto lat samotności ;)

ireneo
Odpowiedz
ireneo
Czwartek, 15 lutego (10:53)

~proza w twoim wypadku pewnie sto lat samotności ;)

no pewnie. Jeśli treści nie rozumiesz, to nie podtykaj własnej głupoty jak żaba łapę do podkucia. co cie obchodzi mój przypadek, gdy mnie twój nic a nic nie interesuje.
Marqueza też nie zrozumiałeś, choć wątpię czy przeczytałbyś Ponad 400 stron?! Odniesienie bardzo głupie, gdyż dosyć tłoczno w opisach. Ech,

12