w dziale: Babskie sprawy

Syrop Elofen na jaki kaszel? (22)

Syrop Elofen na jaki kaszel?

~Stasiowa
Odpowiedz
Oceń temat:
~Stasiowa
Niedziela, 4 października 2015 (18:15)

Na jaki kaszel syrop Elofen będzie najlepszy? Mój synek miał kaszel na początku suchy, ale teraz ma jakby mokry. Mam w apteczce właśnie Elofen i zastanawiam się czy bez względu na to jaki ma kaszel to mogę mu zaaplikować? Czy kupić jakiś inny?

Re: Syrop Elofen na jaki kaszel?

maksimum
Odpowiedz
maksimum
Niedziela, 4 października 2015 (18:20)

Miałam podobny problem. Ale najlepszy będzie syrop uniwersalny typu Stodal. A na pewno już lepszy niz Elofen będzie Pulneo.

gość
Odpowiedz
gość
Niedziela, 4 października 2015 (18:29)

~Stasiowa Na jaki kaszel syrop Elofen będzie najlepszy? Mój synek miał kaszel na początku suchy, ale teraz ma jakby mokry. Mam w apteczce właśnie Elofen i zastanawiam się czy bez względu na to jaki ma kaszel to mogę mu zaaplikować? Czy kupić jakiś inny?

Elofen to syrop przeciwzapalny, a nie stricte na kaszel.

gość
Odpowiedz
gość
Niedziela, 4 października 2015 (22:06)

Zawsze gdy córa ma kaszel, albo jakieś przeziębienie to lekarz przepisuje Elofen. Nie wiem na jaki kaszel, ale zawsze przechodzi.

gość
Odpowiedz
gość
Piątek, 20 listopada 2015 (16:43)

Ja zawsze bałam się że nie rozróżnię rodzaje kaszlu i dam nieodpowiedni syrop. Ale teraz mam w apteczce Dicotuss Baby a on działa i na suchy i na mokry kaszel. U nas on super się sprawdza i szybko pomaga synkowi nawet w nocy gdy się męczy i nie może spać z powodu kaszlu.

bymi
Odpowiedz
bymi
Sobota, 5 grudnia 2015 (10:54)

Ja polecam syrop z pigwy na zime który uchroni przed przeziębieniem. Więcej na: http://www.kreatywna.pl/styl-zycia/smaki/syrop-z-pigwy-na-zime/

Odpowiedz
Środa, 30 grudnia 2015 (07:37)

miod sporobuj

gość
Odpowiedz
gość
Czwartek, 31 grudnia 2015 (16:54)

Ja na kaszel zawsze stosuję Dicotuss. Jest o tyle dobry że można go także stosowac na noc

~Isia
Odpowiedz
~Isia
Czwartek, 30 czerwca 2016 (21:32)

gość Ja na kaszel zawsze stosuję Dicotuss. Jest o tyle dobry że można go także stosowac na noc

ja nigdy nie mogę rozróżnić rodzaju kaszlu więc zawsze używam Dicotuss bo działa na oba ;) To że można podawać na noc to też duży plus

~morwerka
Odpowiedz
~morwerka
Czwartek, 28 lipca 2016 (18:41)

u mnie w sezonie jesień/zima dzieciaki tak chorowały że już nie miała cierpliwości po raz kolejny stawiać się w aptece, bardziej długofalowo pomogły dopiero inhalacje zalecone przez panią doktor, inhalator bez problemu dostałam w aptece z http://diagnosis.pl/ i działa bez zarzutu a w sumie używały nie tylko dzieciaki ale ja jak coś podłapałam też i faktycznie szybciej człowiek do siebie dochodzi

~milexica
Odpowiedz
~milexica
Poniedziałek, 28 listopada 2016 (18:38)

Syrop syropem, ale warto jeszcze zastanowić się nad inhalacjami dla dzieci. Z doświadczenia wiem, że to bardzo pomaga. No i praktycznie każde dziecko może je stosować. Zobacz tu - http://www.kaszeludzieci.pl/inhalacje-dziecka.html Co do inhalacji dla dzieci nie ma lepszej strony.

~kasia
Odpowiedz
~kasia
Wtorek, 27 grudnia 2016 (09:30)

Jeśli chodzi o syrop na kaszel to ja mam swój sprawdzony dicotuss. Jest bez tej całej chemii i żółcieni. Zawsze wolałam stosować ziołowe lekarstwa. Teraz po świętach mnie właśnie dopadło i popijam sobie ten syrop :)

~xxde
Odpowiedz
~xxde
Sobota, 25 lutego 2017 (12:24)

Ten mokry kaszel jestem w stanie odkrztusić ale np ten suchy potrafi męczyć dłuuuugi czas. Dlatego stosuje http://levopront.pl/ , on działa rewelacyjnie, jest popierany przez Narodowy Program Ochrony Antybiotyków oraz Amerykańskie Towarzystwo Lekarzy Klatki Piersiowej.

~abiga
Odpowiedz
~abiga
Piątek, 5 maja 2017 (13:13)

Jeśli chodzi o syrop przeciwzapalny, to polecam fosidal. Szybko blokuje chorobę, żeby dolne drogi oddechowe pozostały czyste. Przy niedawnej infekcji dzięki temu syropowi synek nie musiał brać antybiotyku

12