w dziale: Uczucia

Tak nie mozna jak on sie zachowuje (20)

Tak nie mozna jak on sie zachowuje

Air842
Odpowiedz
Oceń temat:
Poniedziałek, 16 kwietnia (21:25)

https://gwiazdy.wp.pl/slawomir-swierzynski-byl-molestowany-w-dziecinstwie-to-byly-osoby-spoza-kolonii-zostalismy-zwabieni-6241792521279105a

mowi o wykorzystywaniu ,potem mowi to byli blizniacy ... w naszej polityce jest tylko jedna para blizniakow to sie bardzo zle kojarzyalbo mowi calosc ,,albo powinien zamilknac. Ostatnie wypowiedz p.Kaczynskiego odnosnie homo byla dosyc brutalna . p.Swierzynski ... prosze pomyslec ,ze moze p.skrzywdzic niewinnych ludzi

Re: Tak nie mozna jak on sie zachowuje

Kajetana
Odpowiedz
Poniedziałek, 16 kwietnia (21:39)

To że ktoś neguje homo, nie znaczy, że nie ma takich słabości. Niekiedy wręcz przeciwnie, ma skłonności tylko ich nie akceptuje w sobie. Są to tzw kryptogeje. Ale czy można wierzyć na słowa... Póki co to pomówienia. Nie wiadomo jakie ma pobudki wyjawiając tą prawdę właśnie teraz. Niektórzy chcą zaistnieć w mediach lub robią to specjalnie żeby kogoś oczernić i dla kasy.

Air842
Odpowiedz
Poniedziałek, 16 kwietnia (21:44)

Kajetana To że ktoś neguje homo, nie znaczy, że nie ma takich słabości. Niekiedy wręcz przeciwnie, ma skłonności tylko ich nie akceptuje w sobie. Są to tzw kryptogeje. Ale czy można wierzyć na słowa... Póki co to pomówienia. Nie wiadomo jakie ma pobudki wyjawiając tą prawdę właśnie teraz. Niektórzy chcą zaistnieć w mediach lub robią to specjalnie żeby kogoś oczernić i dla kasy.

Prawda . ze czyny ,a slowa to w obecnej sytuacji dwie rozne sprawy W takiej sytuacji powinno prawo zareagowac ,, Tak ..sa ludzie ,ktorzy dla kasy zrobia wiele zlego .

Sikorsky
Odpowiedz
Poniedziałek, 16 kwietnia (21:46)

Czyli 'wiem, ale nie powiem'. I teraz wszyscy zastanawiają jakich bliźniaków miał na myśli.

Air842
Odpowiedz
Poniedziałek, 16 kwietnia (21:52)

Sikorsky Czyli 'wiem, ale nie powiem'. I teraz wszyscy zastanawiają jakich bliźniaków miał na myśli.

Napisal ,ze chodzili po czerwonym dywanie .. Skoro powiedzial A powinien byc zmuszony przez sad do powiedzenia B

Gość
Odpowiedz
Gość
Poniedziałek, 16 kwietnia (22:02)

Masakra, nawet to wyciagłas :DD

Gość
Odpowiedz
Gość
Poniedziałek, 16 kwietnia (22:02)

Masakra, nawet to wyciagłas :DD

Kinia223
Odpowiedz
Poniedziałek, 16 kwietnia (22:05)

Moim zdaniem Kaczyńscy odpadają. On mówi o czerwonym dywanie, czyli ludziach z show biznesu, nie polityki. Ale kogo konkretnie ma na myśli? Nie przychodzą mi do głowy żadne nazwiska z naszego światka filmowo-muzyczno-celebryckiego.

Lilith1
Odpowiedz
Poniedziałek, 16 kwietnia (22:11)

Kinia223 Moim zdaniem Kaczyńscy odpadają. On mówi o czerwonym dywanie, czyli ludziach z show biznesu, nie polityki. Ale kogo konkretnie ma na myśli? Nie przychodzą mi do głowy żadne nazwiska z naszego światka filmowo-muzyczno-celebryckiego.

To muszą być te bliźniaki:

http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/0BzktkpTURBXy84Nzk3ODY2MDAzZWY1ZDQ5MzU0MTlmZmQ5YTZmMTU5NS5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww

albo bracia Wachowscy.

Boldusia40
Odpowiedz
Poniedziałek, 16 kwietnia (22:12)

Przykro to się czyta.
Byłem, przez kogo nie powiem. Nie wiem, po co pan Świerzyński to robi.
Zastanawia mnie jedno, czy autorka sugeruje, że co? Niefajne to.

Sikorsky
Odpowiedz
Poniedziałek, 16 kwietnia (22:19)

Lilith1

Kinia223 Moim zdaniem Kaczyńscy odpadają. On mówi o czerwonym dywanie, czyli ludziach z show biznesu, nie polityki. Ale kogo konkretnie ma na myśli? Nie przychodzą mi do głowy żadne nazwiska z naszego światka filmowo-muzyczno-celebryckiego.

To muszą być te bliźniaki:

http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/0BzktkpTURBXy84Nzk3ODY2MDAzZWY1ZDQ5MzU0MTlmZmQ5YTZmMTU5NS5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww

albo bracia Wachowscy.

Nie jesteś na bieżąco.
To już siostry Wachowskie ;)

Kajetana
Odpowiedz
Poniedziałek, 16 kwietnia (22:20)

Kret ma brata bliźniaka i jest rocznik 63. Bo to nie powiedziane że to był dorosły. Mógł być rówieśnik który zaproponował mu podotykanie się... pitolkami.

Dobra nie kpię bo może to rzeczywiście dla niego tragedia... Ale jak poważnie traktować takie newsy.

Sikorsky
Odpowiedz
Poniedziałek, 16 kwietnia (22:38)

Kajetana Kret ma brata bliźniaka i jest rocznik 63. Bo to nie powiedziane że to był dorosły. Mógł być rówieśnik który zaproponował mu podotykanie się... pitolkami.

Dobra nie kpię bo może to rzeczywiście dla niego tragedia... Ale jak poważnie traktować takie newsy.

:)

Kinia223
Odpowiedz
Poniedziałek, 16 kwietnia (23:59)

Marduk1986

Coś mi chodzi po głowie :)
http://www.gala.pl/artykul/blizniacy-w-show-biznesie-ktore-gwiazdy-sa-blizniakami
Nie musiał to być prezes z pomocnikiem prezesa :)

Wszyscy za młodzi, tylko Krety podpadają :) Ale oni się nie cierpią, więc razem nie występują.

Air842
Odpowiedz
Wtorek, 17 kwietnia (07:56)

iiiiiii Masakra, nawet to wyciagłas :DD

Wyciaglas " ?

12