w dziale: Babskie sprawy

Trądzik pospolity (153)

Trądzik pospolity

Gość
Odpowiedz
Oceń temat:
Gość
Wtorek, 25 listopada 2014 (12:18)

Witam, cierpię na trądzik pospolity. Dostałam od dermatologa maść, ale postanowiłam się tutaj wyżalić i popytać jak przebiegała ta dolegliwość u was. Ja dopiero zaczęłam się smarować, trochę piecze, trochę to absorbujące, ale mam nadzieję, że niedługo pozbędę się trądziku. Może są tu osoby, które także mają trądzik bądź miały go. Pytanie co wam pomogło i po jakim czasie?

Ankieta

• Wygrałaś/eś walkę z trądzikiem?
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !

Wygrałaś/eś walkę z trądzikiem?

• 100%
  • 0%
głosów: 1

Re: Trądzik pospolity

A44
Odpowiedz
Wtorek, 25 listopada 2014 (12:38)

Trądzik jest kłopotliwy. Pamiętam, że kupowałam w aptece maseczki ziołowe. Lampy kwarcowe tez dobrze działają, bo wysuszają trądzik. Ważne, żeby nie jeść czekolady lub innych słodyczy a przynajmniej ograniczyć ich jedzenie. Jest teraz na rynku dużo maści, kremów, tabletek. Twarz można oczyścić i po problemie. Z maści używałam maść cynkową i oxykord. Ten ostatni na receptę, pięknie goi. Miałam jeszcze do mycia twarzy taką szczoteczkę, możesz użyć szczoteczki do zębów z miękkiego włosia. Robiłam sobie napary z ziół. Wiesz, zioła do miski zalewasz wrzątkiem, głowa nad miską przykryta ręcznikiem. Z ziół polecam rumianek i szałwię. Dezynfekują. Używałam kremu, który tuszował niedoskonałości skóry i jeszcze dodatkowo leczył. Spytaj w aptece. Nazwy nie pamiętam. To są stare, sprawdzone sposoby, być może teraz są jakieś lepsze. Pozdrawiam

gość
Odpowiedz
gość
Wtorek, 25 listopada 2014 (14:22)

Kiedyś sporo czytałam na forach o tym temacie i dużo osób poleca pokrzywę i maści z kwasem azelainowym. Jak masz maść to po prostu czekaj na efekty - trochę cierpliwości.

Gość
Odpowiedz
Gość
Wtorek, 25 listopada 2014 (14:26)

U mnie pomógł Izotek i wizyty u kosmetyczki, mnóstwo pieniędzy, ale teraz jest już lepiej. Jednak ciągle muszę chodzić na oczyszczanie twarzy, polecam zabiegi kawitacyjne i mikrodermabrazję. A na poprawę samopoczucia i zwiększenie samooceny, zawsze kupowałam sobie jakąś ładną bluzkę bluzkę żeby odwrócić uwagę od twarzy :D

Gość
Odpowiedz
Gość
Środa, 26 listopada 2014 (12:58)

U mnie czasem się pojawiają nieduże zmiany trądzikowe. Kiedyś w aptece dostałam Acne-derm i mi pomaga, krostki znikają, więc może innym też pomoże:) Nie jest drogi, więc możesz wypróbować.

gość
Odpowiedz
gość
Czwartek, 27 listopada 2014 (22:34)

Ja też go stosowałam :), trochę trzeba było się smarować ale warto było, na pewno warto szukać kremów/maści z kwasem azelainowym

gość
Odpowiedz
gość
Wtorek, 2 grudnia 2014 (16:37)

gość Ja też go stosowałam :), trochę trzeba było się smarować ale warto było, na pewno warto szukać kremów/maści z kwasem azelainowym

A ile czasu stosowałaś?

Gość
Odpowiedz
Gość
Środa, 3 grudnia 2014 (21:25)

Też stosowałam acne derm, żeby był efekt to trzeba się nim smarować około miesiąca, nawet do pół roku z tego co pamiętam.

gość
Odpowiedz
gość
Czwartek, 4 grudnia 2014 (11:28)

wilczyca1111 Też stosowałam acne derm, żeby był efekt to trzeba się nim smarować około miesiąca, nawet do pół roku z tego co pamiętam.

No widzę, że dużo osób go stosuje. Czy jeśli mam jakieś pojedyncze pryszcze, krotki to też mogę go nałożyć? Czy jest to produkt typowo na trądzik?

Gość
Odpowiedz
Gość
Niedziela, 28 grudnia 2014 (22:49)

Trądzik może się ciągnąć i ciągnąć, dlatego ważne są regularne wizyty u dermatologa i odpowiednie maści, które pomogą w jego leczeniu. Życzę powodzenia w walce!

gość
Odpowiedz
gość
Wtorek, 13 stycznia 2015 (19:12)

W moim przypadku zadziałały tabletki IQFACE.Na swojej skórze przetestowałam już nie jedną rzecz ale niestety efektów nie było.A w tym wypadku wystarczyły trzy miesiące żebym na nowo ze spokojem mogła patrzeć w lustro.

gość
Odpowiedz
gość
Czwartek, 15 stycznia 2015 (09:02)

Zdecydowanie polecam te tabletki.To właśnie dzięki IQFAE moja cera wróciła do normalności.Nie mam przebarwień ani zaskórniaków cera w końcu ma zdrowy i normalny wygląd.Bez problemu mogę wyjść na ulicę nie nakładając masy pudru.Polecam każdej dziewczynie z problemem cery trądzikowej.

gość
Odpowiedz
gość
Niedziela, 25 stycznia 2015 (18:55)

Nie wiem czy jest to najlepszy środek, ciężko jest porównywać wszystkie, tym bardziej IQFace okazał się skuteczny, wiec nie miałam potrzeby próbowac kolejnych, nie mniej z tych które brałam do czasu tego środka, to ten, faktycznie jest najlepszy

gość
Odpowiedz
gość
Wtorek, 27 stycznia 2015 (20:40)

Co do skuteczność tabletek IQFACE to na własnej skórze dosłownie i w przenośni przekonałam się o ich dobroczynnym działaniu.Dwa miesiące stosowania i EFEKTY CUDOWNE.

gość
Odpowiedz
gość
Środa, 28 stycznia 2015 (15:38)

Niestety u mnie kremy apteczne i kosmetyczka nie pomogły, dopiero dermatolog, ale zostały blizny… Muszę się ich koniecznie pozbyć;/ Znalazłam zabiegi sonoforezy w Kręg -Clinic, może ktoś korzystał z takiej metody? Proszę napiszcie coś więcej.

123...11