w dziale: Hydepark

TRZEBA MIEĆ KLASĘ!!! Mój były mąż ją ma. (20)

TRZEBA MIEĆ KLASĘ!!! Mój były mąż ją ma.

~mariolka
Odpowiedz
Oceń temat:
~mariolka
Wtorek, 13 marca (19:38)

Od pięciu lat jestem po rozwodzie. Mam z byłym mężem dwoje dzieci (6 i 8 lat). Rozstaliśmy się z wyrozumiałością. Po prostu po 3 latach małżeństwa oboje uznaliśmy, że do siebie nie pasujemy i wzajemnie utrudniamy. Ale szanuję byłego męża. On ma klasę. Nie tylko, że płaci alimenty. Łoży również na inne wydatki dzieci. Robi dzieciom i również mnie prezenty z okazji świąt, urodzin imienin. Ja pracuję i nie wymagam tego od niego. On jednak ma honor. Mówi, że dzieci to jest nie tylko mój, ale i jego problem.

Re: TRZEBA MIEĆ KLASĘ!!! Mój były mąż ją ma.

~gość
Odpowiedz
~gość
Wtorek, 13 marca (19:51)

Czyli mąż z klasą ale bez jaj?

Gość
Odpowiedz
Gość
Wtorek, 13 marca (20:21)

Dzieci to problem? :o

gość
Odpowiedz
gość
Wtorek, 13 marca (20:23)

A co on wielkiego robi?To nic wielkiego.

~Maja
Odpowiedz
~Maja
Wtorek, 13 marca (21:50)

~gość Czyli mąż z klasą ale bez jaj?

A ty masz jaja, bo nie płacisz alimentów, nie dbasz o swoje dzieci i nie potrafisz dojść do porozumienia z ich matką? Co za bzdury wypisujesz. Próbujesz się dowartościować? Nic z tego.

Gość
Odpowiedz
Gość
Wtorek, 13 marca (22:17)

Wiernaa Dzieci to problem? :o

Dla takich "mamuś" to niewątpliwie ...
Temat frustratki dla frustratek, szkoda czasu.

Gość
Odpowiedz
Gość
Wtorek, 13 marca (22:42)

Guest

Wiernaa Dzieci to problem? :o

Dla takich "mamuś" to niewątpliwie ...
Temat frustratki dla frustratek, szkoda czasu.

Daj se siana. I kup kilka chusteczek.

Gość
Odpowiedz
Gość
Wtorek, 13 marca (22:59)

Jest i następna do kolekcji ... :P

Agatkka
Odpowiedz
Wtorek, 13 marca (23:56)

Wzięliście rozwód z pełna kulturą i tak powinno byc...to bardzo dobrze dla dzieci ze byly mąż Cie szanuje i dba o dzieci...to nie koniec swiata jak dwoje ludzi sie rozchodzi..ale trzeba zrobic tak by dzieci na tym nie ucierpialy...

~mmm
Odpowiedz
~mmm
Środa, 14 marca (00:29)

Agatkka Wzięliście rozwód z pełna kulturą i tak powinno byc...to bardzo dobrze dla dzieci ze byly mąż Cie szanuje i dba o dzieci...to nie koniec swiata jak dwoje ludzi sie rozchodzi..ale trzeba zrobic tak by dzieci na tym nie ucierpialy...

Kasa to nie wszystko, bo czasami nawet puknie.

Agatkka
Odpowiedz
Środa, 14 marca (00:35)

~mmm

Agatkka Wzięliście rozwód z pełna kulturą i tak powinno byc...to bardzo dobrze dla dzieci ze byly mąż Cie szanuje i dba o dzieci...to nie koniec swiata jak dwoje ludzi sie rozchodzi..ale trzeba zrobic tak by dzieci na tym nie ucierpialy...

Kasa to nie wszystko, bo czasami nawet puknie.

Jak ludzie się rozchodzą ,,,to o pukaniu nie ma mowy .. to po co takie rozstanie ..daj spokój ...

Tiktok
Odpowiedz
Tiktok
Środa, 14 marca (07:01)

Z tymi prezentami dla ex żony to taka trochę wieloznaczna sprawa , może być porządny jak go przedstawiasz , może czuć się winny rozpadowi małżeństwa i chce ci to wynagrodzić a być może robi to celownie bo nadal coś czuje . W każdym bądź razie nie nasza sprawa , ważne ze tobie dobrze

dron
Odpowiedz
dron
Środa, 14 marca (08:43)

Małżeństwo trwało 3 lata a dzieci masz 6 i 8 lat? Co ty tu sciemniasz?
Albo pukalas sie z nim przed ślubem albo po rozwodzie.A może rozeszliscie sie dla picu aby dostać 500+?

Gość
Odpowiedz
Gość
Środa, 14 marca (13:30)

Temat zalozony w jakim celu dokladnie? Pamietnik? Potrzeba jakas? Wychwalanie sie? Czy moze skoro go szanujesz to ci go brak? Taaaa. Pewnie to ostatnie. Rozwod tez byl bardziej jego inicjatywa przypuszczam.. Nieee .. Jestem pewien.

gość
Odpowiedz
gość
Środa, 14 marca (14:10)

No i się pochwaliła jakiego to super ex męża straciła a może nawet zaczęła żałować bo kto wie, to teraz takie wszystko poplątane raz się rozwodzą a później do siebie wracają .....

12