w dziale: Polityka

Wo-JOW-nik starych leczył nie będzie ... (2)

Wo-JOW-nik starych leczył nie będzie ...

~Leszek Samborski
Odpowiedz
Oceń temat:
~Leszek Samborski
Wtorek, 13 lutego (20:39)

Naczelny wo-JOW-nik RP jak już coś wykombinuje to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Zajrzałem na stronę Paweł Kukiz i , co tam czytam?
Otóż pan Kukiz z dobrości serca swojego nawołuje do pomocy potrzebującemu dziecku. Jak napisał robi to, co tydzień i uwaga, jak napisał; "proszę- pomóżcie! Ja już to zrobiłem."
Brawo, brawo panie pośle. Jest Pan wielki.
Ale znacznie ważniejsze jest uzasadnienie przedstawione przez tego dobrodzieja - "Podobnie jak Was "trafia mnie", że w naszym systemie opieki zdrowotnej znajdują się pieniądze na kosmetyczną likwidację żylaków u dziewięćdziesięciolatka, który "ma dojścia" ale na dzieci już kasy nie ma." - napisał był pan Paweł Kukiz.
Tak sobie przypominam jak kilka lat temu ministra od sportu też oświadczyła, że leczenie 80-latków jest bez sensu. Panie Kukiz, idź pan na całość. Przygotuj Pan ustawę, że po 60 ?, 70?, 80? -tce w ogóle nie należy leczyć ludzi. Same straty. Ministra Panu pomoże.
Tylko jak pamiętam to ona trochę młodsza od Pana. Uważaj Pan żeby nie wpisała do projektu ustawy takiego limitu wieku, że i Pana nie przyjmą do żadnej przychodni.
Dobrego zdrowia życzę bo na r...esztę za późno.
Leszek Samborski

Re: Wo-JOW-nik starych leczył nie będzie ...

~Ciekawe Rzeczy
Odpowiedz
~Ciekawe Rzeczy
Wtorek, 13 lutego (21:52)

[video]https://www.youtube.com/watch?v=sDxSTKHVH54[/video]