• CSD Defensa y Justicia   -   Club Estudiantes de La Plata
    przełożony
  • San Lorenzo Buenos Aires   -   Atlético Tucumán
    przełożony
  • Sainte Geneviève Sports   -   AS Sainte-Suzanne
    18.11 14:00
  • FC Versailles 78   -   AS Dragon
    18.11 14:00
  • FC La Brède   -   Bergerac Périgord FC
    18.11 14:00
  • FC Tartas-Saint-Yaguen   -   US Lège-Cap-Ferret
    18.11 14:00
  • US Salinieres Aigues Mortes   -   Marignane Gignac FC
    18.11 14:00
  • Étoile Fréjus Saint-Raphaël FC   -   SC Toulon
    18.11 14:00
  • Guipavas GdR   -   US Montagnarde Inzinzac Lochrist
    18.11 14:00
  • Stella Maris Douarnenez   -   Lannion FC
    18.11 14:00
  • JSC Bellevue Nantes   -   Union Sportive Sainte Anne Vertou
    18.11 14:00
  • Grand-Quevilly FC   -   AS Cherbourg Football
    18.11 14:00
  • ESC Longueau   -   Blois Foot 41
    18.11 14:00
  • AS Villers Houlgate Côte Fleurie   -   USON Mondeville
    18.11 14:00
  • AS Prix-lès-Mézières   -   FC Saint-Amand
    18.11 14:00
  • Wasquehal Football   -   Olympique Saint-Quentinois
    18.11 14:00
  • AS Marck   -   US Saint Omer
    18.11 14:00
  • FC de l'Agglomeration Troyenne   -   Bourges Foot
    18.11 14:00
  • CAS Escaudœuvres   -   RCS La Chapelle-Saint-Luc
    18.11 14:00
  • AS du Pays Neslois   -   FC Chambly-Thelle
    18.11 14:00
  • US Raonnaise   -   Football Bourg-en-Bresse Péronnas 01
    18.11 14:00
  • ES Heillecourt   -   FC Saint-Louis Neuweg
    18.11 14:00
  • FC Rossfeld   -   ASC Biesheim
    18.11 14:00
  • Sarreguemines FC   -   FC Metz
    18.11 14:00
  • Olympique Strasbourg   -   US Reipertswiller
    18.11 14:00
  • FA Illkirch Graffenstaden   -   Saint Avold et Naborienne
    18.11 14:00
  • FC Annecy-le-Vieux   -   FC Val Lyonnais
    18.11 14:00
  • US Feillens   -   FC Limonest
    18.11 14:00
  • Noisy-le-Grand FC   -   FC Riom
    18.11 14:00
  • FC Melun   -   Chamalières FC
    18.11 14:00
  • AS Carrières Grésillons   -   US Charitoise
    18.11 14:00
  • Auch Football   -   Gazélec FCO Ajaccio
    18.11 14:00
  • FC Chapelle-des-Marais   -   US Avranches Mont-Saint-Michel
    18.11 14:00
  • Saint-Orens FC   -   FC Sète 34
    18.11 14:30
  • Luzenac Ariège Pyrénées   -   Rodez Aveyron Football
    18.11 14:30
  • Vendée Les Herbiers Football   -   US Chauvigny
    18.11 14:30
  • US Vimy   -   US Créteil-Lusitanos
    18.11 14:30
  • CS Avionnais   -   RC Épernay Champagne
    18.11 14:30
  • Avenir Foot Lozère   -   Red Star FC 93
    18.11 15:00
  • Chassieu Décines FC   -   Hyères FC
    18.11 15:00
  • Olympique de Valence   -   Stade Beaucairois 30
    18.11 15:00
  • Stade Pontivy   -   AS Vignoc Hédé Guipel Football
    18.11 15:00
  • SS La Jeanne d'Arc   -   Besançon Football
    18.11 15:30
  • US Saint-Malo   -   FC Lorient
    18.11 16:30
  • koniec
    Atlético Mineiro Belo Horizonte 1 - 0 EC Bahia
    18.11 00:00
  • Paraná Clube   -   Palmeiras Sao Paulo
    18.11 20:00
  • América FC (Minas Gerais)   -   Santos FC Sao Paulo
    18.11 20:00
  • Botafogo Rio de Janeiro   -   Internacional Porto Alegre
    18.11 20:00
  • Sport Recife   -   Flamengo Río de Janeiro
    18.11 20:00
  • Sao Paulo FC   -   Cruzeiro Belo Horizonte
    18.11 22:00
  • Gremio Porto Alegre   -   Chapecoense AF
    18.11 22:00
  • Hiszpania   -   Bośnia i Hercegowina
    18.11 20:45
  • Sevilla Atlético   -   Atlético Malagueño
    18.11 11:30
  • CD El Ejido 2012   -   Club Recreativo Granada
    18.11 12:00
  • UD Ibiza   -   CD Don Benito
    18.11 12:00
  • Real Club Recreativo de Huelva   -   UD Melilla
    18.11 12:00
  • Marbella FC   -   CF Talavera de la Reina
    18.11 16:30
  • San Fernando CD   -   Real Balompédica Linense
    18.11 17:00
  • Real Murcia CF   -   FC Cartagena
    18.11 17:00
  • CD Badajoz   -   Universidad Católica de Murcia CF
    18.11 17:00
  • CF Villanovense   -   FC Jumilla
    18.11 17:00
  • Atlético Sanluqueño CF   -   UD Almería II
    18.11 17:00
  • Real Club Deportivo Fabril   -   UD Las Palmas Atlético
    18.11 11:30
  • UD San Sebastián de los Reyes   -   Pontevedra CF
    18.11 12:00
  • Burgos CF   -   CD Unionistas de Salamanca CF
    18.11 12:00
  • CF Fuenlabrada   -   CD Artístico Navalcarnero
    18.11 12:00
  • Celta Vigo II   -   Real Valladolid CF Promesas
    18.11 12:00
  • AD Unión Adarve Barrio del Pilar   -   CF Internacional de Madrid
    18.11 12:00
  • Coruxo FC   -   Club Rápido de Bouzas
    18.11 16:15
  • CD Guijuelo   -   Club Atlético de Madrid II
    18.11 17:00
  • CF Salmantino UDS   -   Real Madryt Castilla
    18.11 17:00
  • SD Ponferradina   -   Cultural y Deportiva Leonesa
    18.11 17:00
  • Real Oviedo Vetusta   -   UD Logroñés
    18.11 12:00
  • CD Tudelano   -   Racing Santander
    18.11 12:00
  • CD Calahorra   -   Unión Popular de Langreo
    18.11 16:30
  • RS Gimnastica Torrelavega   -   CD Izarra
    18.11 17:00
  • Bilbao Athletic   -   SCD Durango
    18.11 17:00
  • CD Vitoria   -   Sporting Gijón II
    18.11 17:00
  • Villarreal CF II   -   Espanyol Barcelona II
    18.11 12:00
  • CD Atlético Baleares   -   CD Teruel
    18.11 12:00
  • UB Conquense   -   Atlético Levante UD
    18.11 12:00
  • CF Peralada   -   Valencia CF II
    18.11 16:00
  • UE Olot   -   CD Castellón
    18.11 16:30
  • Ontinyent CF   -   CD Ebro
    18.11 17:00
  • CE Sabadell FC   -   CF Badalona
    18.11 17:00
  • CD Alcoyano   -   Hércules Alicante
    18.11 17:00
  • Błękitni Stargard   -   Olimpia Elbląg
    18.11 13:00
  • KKPN Bałtyk Koszalin   -   Sokół Kleczew
    18.11 12:00
  • Radunia Stężyca   -   KKS Lech Poznań II
    18.11 13:00
  • RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki   -   Sokół Aleksandrów Łódzki
    18.11 11:00
  • KP Legia Warszawa II   -   Ruch Wysokie Mazowieckie
    18.11 12:00
  • Świt Nowy Dwór Mazowiecki   -   Olimpia Zambrów
    18.11 16:00
  • Spartakus Daleszyce   -   MKS Czarni Połaniec
    18.11 14:00