• Wisła Kraków   -   Legia Warszawa
    22.04 18:00
    Wkrótce Live!
  • Sandecja Nowy Sącz   -   Arka Gdynia
    22.04 15:30
    Wkrótce Live!
  • Wigry Suwałki   -   Zagłębie Sosnowiec
    22.04 15:30
  • Arsenal Londyn   -   West Ham United
    22.04 14:30
  • Stoke City FC   -   Burnley FC
    22.04 14:30
  • Manchester City   -   Swansea City
    22.04 17:30
  • Girona FC   -   Espanyol Barcelona
    22.04 12:00
  • Malaga CF   -   Real Sociedad San Sebastián
    22.04 16:15
  • UD Las Palmas   -   Deportivo Alavés
    22.04 18:30
  • Atletico Madryt   -   Real Betis Balompié
    22.04 20:45
  • Cagliari Calcio   -   Bologna FC
    22.04 12:30
  • Udinese Calcio   -   FC Crotone
    22.04 15:00
  • Chievo Werona   -   Inter Mediolan
    22.04 15:00
  • Lazio Rzym   -   Sampdoria Genua
    22.04 15:00
  • Atalanta Bergamo   -   Torino FC
    22.04 15:00
  • Juventus Turyn   -   SSC Napoli
    22.04 20:45
  • FC Augsburg   -   1. FSV Mainz 05
    22.04 15:30
  • 1. FC Koeln   -   Schalke 04 Gelsenkirchen
    22.04 18:00
  • OGC Nice   -   Montpellier HSC
    22.04 15:00
  • AS Saint-Etienne   -   ES Troyes Aube Champagne
    22.04 17:00
  • Girondins Bordeaux   -   Paris Saint-Germain
    22.04 21:00
  • San Lorenzo Buenos Aires   -   CA Chacarita Juniors
    22.04 01:00
  • CA Tigre Victoria   -   Huracán Buenos Aires
    22.04 16:00
  • CA Rosario Central   -   Racing Club de Avellaneda
    22.04 18:15
  • Atlético Tucumán   -   CA Unión de Santa Fe
    22.04 20:30
  • Arsenal de Sarandí   -   River Plate Buenos Aires
    22.04 22:45
  • Atlético Tucumán   -   Newell's Old Boys Rosario
    22.04
  • Gimnasia y Esgrima La Plata   -   Independiente Avellaneda
    22.04
  • CA Unión de Santa Fe   -   Huracán Buenos Aires
    22.04
  • Club Olimpo de Bahía Blanca   -   CA Belgrano de Córdoba
    22.04
  • CSD Defensa y Justicia   -   CA Tigre Victoria
    22.04
  • Godoy Cruz Antonio Tomba   -   Argentinos Juniors
    22.04
  • Club Atlético Lanús   -   CA Banfield
    22.04
  • Vélez Sársfield   -   CA San Martín de San Juan
    22.04
  • CA Chacarita Juniors   -   Arsenal de Sarandí
    22.04
  • CA Talleres de Córdoba   -   CA Temperley
    22.04
  • San Lorenzo Buenos Aires   -   Colón de Santa Fe
    22.04
  • Racing Club de Avellaneda   -   Estudiantes de La Plata
    22.04
  • River Plate Buenos Aires   -   CA Patronato de la Juventud Católica
    22.04
  • CA Rosario Central   -   Boca Juniors Buenos Aires
    22.04
  • Chelsea Londyn   -   Southampton FC
    22.04 16:00
  • FC Salzburg   -   SC Rheindorf Altach
    22.04 14:30
  • Rapid Wiedeń   -   Admira Wacker Moedling
    22.04 16:30
  • FC Brugge   -   Standard Liege
    22.04 18:00
  • Sporting Charleroi   -   KAA Gent
    22.04 20:30
  • Flamengo Río de Janeiro   -   América FC (Minas Gerais)
    22.04 00:00
  • Paraná Clube   -   Corinthians Sao Paulo
    22.04 16:00
  • Atlético Mineiro Belo Horizonte   -   Vitória Salvador
    22.04 21:00
  • Chapecoense AF   -   CR Vasco da Gama
    22.04 21:00
  • Fluminense Rio de Janeiro   -   Cruzeiro Belo Horizonte
    22.04 21:00
  • Ceará SC   -   Sao Paulo FC
    22.04 21:00
  • Palmeiras Sao Paulo   -   Internacional Porto Alegre
    22.04 21:00
  • Pirin 1922 Błagojewgrad   -   FK Vitosha Bistritsa
    22.04 16:30
  • Dunav 2010 Ruse   -   FK Etar Veliko Târnovo
    22.04 19:00
  • Hajduk Split   -   Dinamo Zagrzeb
    22.04 17:00
  • Lokomotiva Zagrzeb   -   Istra Pula
    22.04 19:30
  • Apollon Limassol   -   Anorthosis Famagusta FC
    22.04 18:00
  • AEK Larnaca   -   APOEL Nikozja
    22.04 18:00
  • Viktoria Żiżkov Praga   -   FK Pardubice
    22.04 10:15
  • Dynamo Czeskie Budziejowice   -   FK Baník Sokolov
    22.04 17:00
  • FK Varnsdorf   -   FK Usti nad Łabą
    22.04 17:00
  • FC Sellier & Bellot Vlašim   -   SFC Opava
    22.04 17:00
  • MFK Karwina   -   FK Teplice
    22.04 16:00
  • Slovan Liberec   -   Slavia Praga
    22.04 18:00
  • FC Helsingør   -   Silkeborg IF
    22.04 12:00
  • Odense   -   Lyngby Boldklub
    22.04 14:00
  • Randers FC   -   SonderjyskE Haderslev
    22.04 18:00
  • Aalborg BK   -   FC Midtjylland
    22.04 16:00
  • FC Nordsjaelland   -   Brondby IF
    22.04 20:00
  • Paide Linnameeskond   -   Levadia Tallinn
    22.04 14:00
  • IFK Mariehamn   -   Vaasan Palloseura
    22.04 15:00
  • Rovaniemen Palloseura   -   PS Kemi Kings
    22.04 15:00
  • A.O. Trikala   -   Veria FC
    22.04
  • PAE Anagennisi Karditsas 1904   -   Panserraikos FC
    22.04 16:00
  • Panegialios FC   -   GS Doxa Dramas FC
    22.04 16:00
  • Aiginiakos FC   -   Athletic Union of Sparta FC
    22.04 16:00
  • Apollon Pontou FC   -   Aris Saloniki FC
    22.04 16:00
  • Apollon Larissa FC   -   Panachaiki FC
    22.04 16:00
  • Ergotelis FC   -   AE Karaiskakis
    22.04 16:00
  • AO Acharnaikos FC   -   Ergotelis FC
    22.04
  • AEK Ateny   -   Levadiakos FC
    22.04 18:00
  • PAE AO Kerkyra   -   Asteras Trypolis FC
    22.04 18:00
  • Apollon Smirnis FC   -   Olympiakos Pireus
    22.04 18:00
  • Atromitos Ateny   -   Platanias FC
    22.04 18:00
  • PAOK Saloniki   -   Xanthi FC
    22.04 18:00
  • Panaitolikos GFS Agrinio   -   PAS Lamia 1964
    22.04 18:00
  • Panionios FC   -   Panathinaikos Ateny
    22.04 18:00
  • PAS Giannina FC   -   AE Larissa
    22.04 18:00
  • FC Chikhura Sachkhere   -   FC Samtredia
    22.04 14:00
  • FC Saburtalo Tbilisi   -   FC Torpedo Kutaisi
    22.04 18:00
  • Real Valladolid CF Promesas   -   Pontevedra CF
    22.04 11:30
  • CF Rayo Majadahonda   -   CD Toledo
    22.04 12:00
  • CD Artístico Navalcarnero   -   AD Unión Adarve Barrio del Pilar
    22.04 12:00
  • Racing Club de Ferrol   -   UD San Sebastián de los Reyes
    22.04 17:00
  • SD Ponferradina   -   Club Rápido de Bouzas
    22.04 18:00
  • CD Guijuelo   -   Gimnástica Segoviana CF
    22.04 18:00
  • Coruxo FC   -   Centro Cultural e Deportivo Cerceda
    22.04 19:00
  • Talavera CF   -   Club Atlético de Madrid II
    22.04 19:00
  • Real Madryt Castilla   -   CF Fuenlabrada
    22.04 20:00
  • UD Melilla   -   Córdoba CF II
    22.04 12:00
  • Real Balompédica Linense   -   UD Las Palmas II (Las Palmas Atlético)
    22.04 12:00
  • Extremadura UD   -   CF Villanovense
    22.04 17:00
  • Real Club Recreativo de Huelva   -   San Fernando CD
    22.04 18:00
  • CD Badajoz   -   Real Murcia CF
    22.04 18:00
  • CD Lealtad   -   CD Izarra
    22.04 12:00
  • Burgos CF   -   CD Vitoria
    22.04 17:00
  • Caudal Deportivo de Mieres   -   Bilbao Athletic
    22.04 17:00
  • CD Tudelano   -   Racing Santander
    22.04 17:00
  • Real Unión Club de Irún   -   SD Gernika Club
    22.04 17:00
  • CA Osasuna Promesas   -   Peña Sport FC
    22.04 18:00
  • UD Logroñés   -   Sporting Gijón II
    22.04 18:00
  • Hércules Alicante   -   Club Lleida Esportiu
    22.04 12:00
  • Valencia CF II   -   Elche CF
    22.04 12:00
  • RCD Mallorca   -   UE Olot
    22.04 12:00
  • SD Formentera   -   CE Sabadell FC
    22.04 12:00
  • CD Ebro   -   Real Zaragoza Deportivo Aragón
    22.04 12:00
  • UE Llagostera-Costa Brava   -   CD Atlético Baleares
    22.04 12:00
  • UE Cornellà   -   CF Peralada
    22.04 17:00
  • Ontinyent CF   -   Atlético Saguntino
    22.04 17:00
  • Villarreal CF II   -   CF Badalona
    22.04 18:00
  • AD Alcorcón   -   CA Osasuna
    22.04 12:00
  • FC Barcelona Atlètic   -   Rayo Vallecano
    22.04 16:00
  • Cádiz CF   -   Sporting Gijón
    22.04 18:00
  • CD Lugo   -   Lorca FC
    22.04 18:00
  • Granada CF   -   Cultural y Deportiva Leonesa
    22.04 20:00
  • Maccabi Netanja   -   Hapoel Be'er Sheva FC
    22.04 19:30
  • V-Varen Nagasaki   -   Kashiwa Reysol
    22.04 09:00
  • VMFD Żalgiris Wilno   -   FC Stumbras
    22.04 12:00
  • Valmiera Glass FK / Bērnu sporta skola   -   Daugava Ryga
    22.04 12:00
  • FK JPFS / Spartaks Jūrmala   -   FK Ventspils
    22.04 14:00
  • Rabotnicki Skopje   -   FK Pelister
    22.04 15:00
  • FK Skopje   -   Fudbalska Akademija Pandev
    22.04 16:00
  • KF Shkendija   -   KF Shkupi 1927
    22.04 16:00
  • FK Sileks   -   FK Renova
    22.04 16:00
  • FK Pobeda Prilep   -   Vardar Skopje
    22.04 16:00
  • Cruz Azul FC   -   CA Monarcas Morelia
    22.04 00:00
  • Querétaro FC   -   CF Pachuca
    22.04 00:00
  • CF Monterrey   -   CF Lobos de la BUAP
    22.04 02:00
  • Club León   -   Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente
    22.04 02:06
  • Club Necaxa   -   CF Tigres de la Universidad Autónoma de Nuevo León
    22.04 04:00
  • Deportivo Toluca FC   -   CD Tiburones Rojos de Veracruz
    22.04 19:00
  • CS Petrocub Hînceşti   -   FC Zaria Bălţi
    22.04 15:00
  • FC Milsami Orhei   -   FC Sfîntul Gheorghe
    22.04 15:00
  • Szeriff Tyraspol   -   FC Dinamo-Auto
    22.04 17:00
  • FC Zimbru Kiszyniów   -   CSF Speranţa Nisporeni
    22.04 17:00
  • Fortuna Düsseldorf   -   FC Ingolstadt 04
    22.04 13:30
  • 1. FC Kaiserslautern   -   SG Dynamo Drezno
    22.04 13:30
  • FC Erzgebirge Aue   -   MSV Duisburg
    22.04 13:30
  • VfR Aalen 1921   -   VfL Osnabrück
    22.04 14:00
  • SC Preußen 06 Münster   -   Hallescher FC
    22.04 14:00
  • Rosenborg Trondheim   -   IK Start Kristiansand
    22.04 18:00
  • FK Haugesund   -   Stromsgodset IF
    22.04 18:00
  • Lillestroem SK   -   Ranheim Fotball
    22.04 18:00
  • Tromso IF   -   Sandefjord Fotball
    22.04 18:00
  • Kristiansund BK   -   Fk Bodo/Glimt
    22.04 18:00
  • Valerenga Oslo   -   Molde FK
    22.04 20:00
  • RKS Garbarnia Kraków   -   KS Błękitni Stargard Szczeciński
    22.04 15:00
  • Rozwój Katowice   -   MKS Kluczbork
    22.04 16:00
  • KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie   -   MLKS Victoria Sulejówek
    22.04 11:00
  • Pelikan Łowicz   -   ŁKS 1926 Łomża
    22.04 11:15
  • KP Legia Warszawa II   -   MKS Ełk
    22.04 12:00
  • BKS Tur Bielsk Podlaski   -   Sokół Ostróda
    22.04 15:00
  • MKS Pogoń Szczecin II   -   KS Unia Solec Kujawski
    22.04 16:00
  • TKP Elana   -   KKS 1925 Kalisz
    22.04 16:00
  • CD Tondela   -   CD Aves
    22.04 17:00
  • GD Chaves   -   Portimonense SC
    22.04 17:00
  • Moreirense FC   -   Rio Ave FC
    22.04 19:00
  • Sporting Lizbona   -   Boavista FC
    22.04 21:15
  • Gil Vicente FC   -   Nacional Funchal
    22.04 12:15
  • Leixoes SC   -   FC Arouca
    22.04 17:00
  • CD Santa Clara   -   FC Famalicão
    22.04 17:00
  • FC Penafiel   -   UD Oliveirense
    22.04 17:00
  • Sporting Braga II   -   Academico de Viseu FC
    22.04 17:00
  • CD Cova Piedade   -   Varzim SC
    22.04 17:00
  • FK Tambov   -   Szynnik Jarosław
    22.04 12:30
  • Kubań Krasnodar   -   FK Avangard Kursk
    22.04 16:00
  • SKA-Energia Chabarowsk   -   Dynamo Moskwa
    22.04 10:00
  • FK Arsenal Tula   -   Zenit Sankt Petersburg
    22.04 13:00
  • FK Tosno   -   Amkar Perm
    22.04 15:30
  • CSKA Moskwa   -   FK Krasnodar
    22.04 15:30
  • Lokomotiw Moskwa   -   FK Ufa
    22.04 18:00
  • SC Juventus Bucureşti   -   CS Gaz Metan Mediaş
    22.04 17:00
  • CSM Politehnica Iaşi   -   CFR 1907 Kluż
    22.04 19:45
  • FK Bačka Palanka   -   FK Mačva Šabac
    22.04 17:00
  • FK Borac Čačak   -   FK Mladost Lučani
    22.04 17:00
  • FK Vojvodina Nowy Sad   -   Spartak Subotica
    22.04 18:00
  • Partizan Belgrad   -   FK Čukarički Stankom
    22.04 19:00
  • MSK Żilina   -   DAC 1904 Dunajská Streda
    22.04 15:20
  • FK AS Trenczyn   -   ŠK Slovan Bratysława
    22.04 17:00
  • NK Triglav Kranj   -   NK Ankaran Hrvatini Mas Tech
    22.04 13:00
  • NK Celje   -   NK Olimpija Ljubljana
    22.04 16:50
  • NK Domžale   -   Rudar Velenje
    22.04 19:00
  • Glasgow Rangers   -   Heart of Midlothian
    22.04 13:30
  • FC Luzern   -   FC Zürich
    22.04 16:00
  • FC Sion   -   FC Basel 1893
    22.04 16:00
  • Young Boys Berno   -   FC Lausanne Sport
    22.04 16:00
  • BK Häcken   -   Hammarby Sztokholm
    22.04 15:00
  • Dalkurd FF   -   GIF Sundsvall
    22.04 15:00
  • AIK Fotboll   -   IFK Goeteborg
    22.04 17:30
  • Trelleborgs FF   -   Kalmar FF
    22.04 17:30
  • Teleset Mobilya Akhisar Spor   -   Göztepe Spor Kulübü
    22.04 15:00
  • Atiker Konyaspor Kulübü   -   Kasımpaşa Spor Kulübü
    22.04 15:00
  • Besiktas Stambuł   -   Yeni Malatya Spor Kulübü
    22.04 18:00
  • Zoria Ługańsk   -   llczywiec Mariupol
    22.04 13:00
  • FC Veres Rivne   -   Dynamo Kijów
    22.04 16:00
  • FC Olimpik Donetsk   -   Karpaty Lwów
    22.04 13:00
  • Club Atlético Atenas   -   Centro Atlético Fénix
    22.04 16:00
  • Penarol Montevideo   -   CF Nacional Montevideo
    22.04 21:00
  • CA Boston River   -   Club Atlético Progreso
    22.04 21:00
  • Teramo Calcio   -   Modena FC
    22.04
  • US Triestina Calcio   -   Alma Juventus Fano 1906
    22.04 14:30
  • FC Südtirol   -   AC Feralpi Salo
    22.04 16:30
  • Bassano Virtus 55 Soccer Team   -   AS Gubbio 1910
    22.04 16:30
  • Fermana   -   Calcio Padova Spa
    22.04 16:30
  • Santarcangelo Calcio 1926   -   AC Renate
    22.04 16:30
  • Pordenone Calcio   -   SS Sambenedettese Calcio
    22.04 16:30
  • Ravenna FC   -   Vicenza Calcio
    22.04 16:30
  • US Siracusa   -   AS Bisceglie 1913 Don Uva APD
    22.04 14:30
  • Racing Club Fondi   -   Catanzaro Calcio 2011
    22.04 14:30
  • Cosenza Calcio   -   SS Rende
    22.04 14:30
  • Paganese Calcio 1926   -   ASD Sicula Leonzio
    22.04 14:30
  • Urbs Sportiva Reggina 1914   -   SS Akragas Città dei Templi
    22.04 16:30
  • Casertana FC   -   SS Juve Stabia
    22.04 16:30
  • SS Fidelis Andria 1928   -   Matera Calcio
    22.04 18:30
  • Monopoli Calcio 1966   -   Virtus Francavilla
    22.04 18:30
  • Perugia Calcio   -   Unicusano Ternana Calcio
    22.04 15:00
  • Delfino Pescara 1936   -   ASD Spezia Calcio 2008
    22.04 17:30