Anglia - Puchar Anglii

  • Wolverhampton Sporting CFC   -   Haughmond FC
    05.08 16:00
  • AFC Mansfield   -   Hall Road Rangers
    05.08 16:00
  • Harrowby United FC   -   Grimsby Borough FC
    przełożony
  • Penrith AFC   -   West Auckland Town FC
    05.08 16:00
  • Billingham Town FC   -   Pickering Town CFC
    05.08 16:00
  • Barnoldswick Town   -   Jarrow Roofing Boldon CA
    05.08 16:00
  • Sunderland Ryhope Community Association FC   -   Garforth Town AFC
    05.08 16:00
  • Shildon AFC   -   Morpeth Town
    05.08 16:00
  • Consett AFC   -   Bishop Auckland FC
    05.08 16:00
  • Washington   -   Dunston UTS FC
    05.08 16:00
  • Bridlington Town FC   -   Billingham Synthonia FC
    05.08 16:00
  • Newton Aycliffe FC   -   Chester-le-Street Town FC
    05.08 16:00
  • Seaham Red Star FC   -   Whitley Bay FC
    05.08 16:00
  • Thackley FC   -   Harrogate Railway Athletic FC
    05.08 16:00
  • Guisborough Town   -   Stockton Town
    05.08 16:00
  • Ashington AFC   -   Sunderland Ryhope Colliery Welfare FC
    05.08 16:00
  • Newcastle Benfield FC   -   West Allotment Celtic
    05.08 16:00
  • Albion Sports FC   -   Nelson FC
    05.08 16:00
  • Team Northumbria FC   -   Heaton Stannington FC
    05.08 16:00
  • Marske United FC   -   North Shields
    05.08 16:00
  • Litherland Remyca FC   -   AFC Liverpool
    05.08 16:00
  • AFC Emley   -   Burscough FC
    05.08 16:00
  • Squires Gate   -   Ashton Athletic
    05.08 16:00
  • Cammell Laird 1907 FC   -   Maltby Main
    05.08 16:00
  • Padiham FC   -   City of Liverpool FC
    05.08 16:00
  • Pontefract Collieries   -   Alsager Town
    05.08 16:00
  • Hallam FC   -   Bootle FC
    05.08 16:00
  • Runcorn Town   -   AFC Darwen
    05.08 16:00
  • Northwich Victoria FC   -   1874 Northwich
    05.08 16:00
  • Widnes FC   -   Handsworth Parramore FC
    05.08 16:00
  • Congleton Town FC   -   New Mills AFC
    05.08 16:00
  • Irlam FC   -   Abbey Hey
    05.08 16:00
  • Armthorpe Welfare   -   Liversedge
    05.08 16:00
  • Parkgate FC   -   Barnton FC
    05.08 16:00
  • Athersley Recreation FC   -   West Didsbury & Chorlton AFC
    05.08 16:00
  • Charnock Richard FC   -   Penistone Church FC
    05.08 16:00
  • Maine Road FC   -   Winsford United
    05.08 16:00
  • Runcorn Linnets FC   -   Hemsworth Miners Welfare FC
    05.08 16:00
  • Hanley Town FC   -   Atherstone Town FC
    05.08 16:00
  • Coventry United FC   -   Rugby Town FC
    05.08 16:00
  • Sporting Khalsa FC   -   Stourport Swifts FC
    05.08 16:00
  • AFC Wulfrunians   -   Shawbury United FC
    05.08 16:00
  • Tividale FC   -   Highgate United FC
    05.08 16:00
  • Walsall Wood FC   -   Whitchurch Alport FC
    05.08 16:00
  • Coventry Sphinx FC   -   Boldmere St. Michaels FC
    05.08 16:00
  • Daventry Town FC   -   Worcester City FC
    05.08 16:00
  • Wolverhampton Casuals   -   Malvern Town FC
    05.08 16:00
  • Westfields FC Hereford   -   Bewdley Town
    05.08 16:00
  • Coleshill Town FC   -   Wellington FC (Herefords)
    05.08 16:00
  • Bromsgrove Sporting FC   -   Rocester FC
    05.08 16:00
  • Brocton FC   -   Cadbury Athletic FC
    05.08 16:00
  • Kimberley Miners Welfare FC   -   Blaby & Whetstone Athletic
    05.08 16:00
  • Oadby Town FC   -   St Andrews FC
    05.08 16:00
  • Birstall United FC   -   South Normanton Athletic FC
    05.08 16:00
  • Bottesford Town FC   -   Long Eaton United FC
    05.08 16:00
  • Leicester Road FC   -   Sleaford Town FC
    05.08 16:00
  • Dunkirk FC   -   Leicester Nirvana
    05.08 16:00
  • Kirby Muxloe   -   Barton Town Old Boys FC
    05.08 16:00
  • Staveley Miners Welfare   -   Loughborough University
    05.08 16:00
  • Retford United FC   -   Quorn FC
    05.08 16:00
  • Clipstone FC   -   West Bridgford FC
    05.08 16:00
  • Heanor Town   -   Aylestone Park FC
    05.08 16:00
  • Worksop Town FC   -   Atletico Hinckley AFC
    05.08 16:00
  • Boston Town FC   -   Radford FC
    05.08 16:00
  • Rainworth Miners Welfare FC   -   Shepshed Dynamo FC
    05.08 16:00
  • Biggleswade FC   -   Wisbech Town
    05.08 16:00
  • Swaffham Town FC   -   Rothwell Corinthians
    05.08 16:00
  • Raunds Town FC   -   Yaxley FC
    05.08 16:00
  • Peterborough Northern Star FC   -   Deeping Rangers FC
    05.08 16:00
  • Cogenhoe United FC   -   Godmanchester Rovers FC
    05.08 16:00
  • Ely City FC   -   Holbeach United
    05.08 16:00
  • Huntingdon Town FC   -   Newport Pagnell Town FC
    05.08 16:00
  • Eynesbury Rovers FC   -   Thetford Town
    05.08 16:00
  • Northampton Sileby Rangers FC   -   Harborough Town FC
    05.08 16:00
  • Wellingborough Whitworths   -   Desborough Town FC
    05.08 16:00
  • Fakenham Town FC   -   Wellingborough Town FC
    05.08 16:00
  • Histon FC   -   Northampton Old Northamptonian Chenecks FC
    05.08 16:00
  • Potton United FC   -   Biggleswade United FC
    05.08 16:00
  • Hoddesdon Town   -   Haverhill Rovers FC
    05.08 16:00
  • Sawbridgeworth Town FC   -   West Essex FC
    05.08 16:00
  • Enfield 1893   -   Haverhill Borough FC
    05.08 16:00
  • Redbridge FC   -   Stansted FC
    05.08 16:00
  • Takeley FC   -   Wivenhoe Town FC
    05.08 16:00
  • Kirkley & Pakefield FC   -   Saffron Walden Town FC
    05.08 16:00
  • Southend Manor Football Club   -   Wroxham FC
    05.08 16:00
  • Framlingham Town FC   -   Wadham Lodge FC
    05.08 16:00
  • FC Broxbourne Borough   -   Tower Hamlets FC
    05.08 16:00
  • Barkingside FC   -   Stowmarket Town FC
    05.08 16:00
  • Ilford FC   -   Woodbridge Town
    05.08 16:00
  • FC Clacton   -   Clapton
    05.08 16:00
  • Hadleigh United FC   -   Sporting Bengal United
    05.08 16:00
  • FC Romania   -   Waltham Forest FC
    05.08 16:00
  • Hackney Wick FC   -   Long Melford
    05.08 16:00
  • Felixstowe & Walton United FC   -   Brantham Athletic FC
    05.08 16:00
  • Stanway Rovers FC   -   Gorleston FC
    05.08 16:00
  • Hullbridge Sports   -   Ipswich Wanderers FC
    05.08 16:00
  • St. Margaretsbury FC   -   Burnham Ramblers FC
    05.08 16:00
  • Great Yarmouth Town   -   Diss Town
    05.08 16:00
  • Newmarket Town   -   Great Wakering Rovers FC
    05.08 16:00
  • Walsham Le Willows   -   Basildon United FC
    05.08 16:00
  • Welwyn Garden City FC   -   North Greenford United FC
    05.08 16:00
  • Cockfosters   -   Risborough Rangers FC
    05.08 16:00
  • Holmer Green   -   AFC Hayes
    05.08 16:00
  • Lydney Town FC   -   Wantage Town FC
    05.08 16:00
  • Langford   -   Hadley FC
    05.08 16:00
  • Highworth Town FC   -   London Colney FC
    05.08 16:00
  • Stotfold FC   -   Berkhamsted FC
    05.08 16:00
  • Woodley United FC   -   Tuffley Rovers FC
    05.08 16:00
  • Southall FC   -   Harpenden Town FC
    05.08 16:00
  • Flackwell Heath FC   -   Burnham FC
    05.08 16:00
  • Highmoor Ibis FC   -   Buckingham Town FC
    05.08 16:00
  • Fairford Town FC   -   Longlevens AFC
    05.08 16:00
  • Edgware Town   -   Leverstock Green
    05.08 16:00
  • Chipping Sodbury Town FC   -   Brackley Town Saints FC
    05.08 16:00
  • Leighton Town FC   -   Oxhey Jets FC
    05.08 16:00
  • Windsor   -   Wembley Football Club
    05.08 16:00
  • Brimscombe & Thrupp FC   -   Sun Sports FC
    05.08 16:00
  • Royal Wootton Bassett Town FC   -   Crawley Green Sports & Social Club
    05.08 16:00
  • Colney Heath FC   -   Tring Athletic FC
    05.08 16:00
  • Ardley United FC   -   Baldock Town FC
    05.08 16:00
  • Corinthian FC Kent   -   Deal Town FC
    05.08 16:00
  • Hassocks FC   -   Hollands & Blair FC
    05.08 16:00
  • Sheppey United FC   -   AFC Croydon Athletic
    05.08 16:00
  • Crowborough Athletic FC   -   Lingfield FC
    05.08 16:00
  • Sutton Common Rovers   -   Canterbury City FC
    05.08 16:00
  • Newhaven FC   -   Peacehaven & Telscombe FC
    05.08 16:00
  • Colliers Wood United FC   -   AFC Uckfield
    05.08 16:00
  • Chessington & Hook United FC   -   Lancing
    05.08 16:00
  • East Preston FC   -   Saltdean United FC
    05.08 16:00
  • Epsom & Ewell FC   -   Banstead Athletic FC
    05.08 16:00
  • Hailsham Town FC   -   Redhill FC
    05.08 16:00
  • Loxwood FC   -   Holmesdale
    05.08 16:00
  • Tunbridge Wells FC   -   Beckenham Town FC
    05.08 16:00
  • Walton & Hersham FC   -   Mile Oak FC
    05.08 16:00
  • Sevenoaks Town   -   Broadbridge Heath FC
    05.08 16:00
  • Hanworth Villa Football Club   -   Bedfont & Feltham FC
    05.08 16:00
  • Glebe FC   -   Lordswood FC
    05.08 16:00
  • Whitstable Town FC   -   Croydon FC
    05.08 16:00
  • Worthing United FC   -   Steyning Town Community FC
    05.08 16:00
  • Arundel FC   -   Pagham FC
    05.08 16:00
  • Horley Town FC   -   Raynes Park Vale FC
    05.08 16:00
  • Abbey Rangers FC   -   Cray Valley Paper Mills FC
    05.08 16:00
  • Eastbourne Town FC   -   Bearsted FC
    05.08 16:00
  • Spelthorne Sports FC   -   Chertsey Town FC
    05.08 16:00
  • Rochester United FC   -   Erith Town FC
    05.08 16:00
  • Erith and Belvedere FC   -   Wick FC
    05.08 16:00
  • AC London FC   -   Crawley Down Gatwick FC
    05.08 16:00
  • Chatham Town FC   -   Littlehampton Town FC
    05.08 16:00
  • Little Common FC   -   Eastbourne United AFC
    05.08 16:00
  • Rusthall FC   -   CB Hounslow United FC
    05.08 16:00
  • Haywards Heath Town FC   -   Bedfont Sports FC
    05.08 16:00
  • Horsham YMCA FC   -   Three Bridges FC
    05.08 16:00
  • Bracknell Town FC   -   Cowes Sports FC
    05.08 16:00
  • Thatcham Town FC   -   Petersfield Town FC
    05.08 16:00
  • Christchurch FC   -   AFC Portchester
    05.08 16:00
  • Farnham Town FC   -   Fawley
    05.08 16:00
  • Hamworthy United FC   -   Bemerton Heath Harlequins FC
    05.08 16:00
  • Team Solent FC   -   Brockenhurst FC
    05.08 16:00
  • Badshot Lea   -   Verwood Town
    05.08 16:00
  • Bashley FC   -   Fareham Town
    05.08 16:00
  • Amesbury Town FC   -   Eversley & California FC
    05.08 16:00
  • Camberley Town   -   Blackfield & Langley FC
    05.08 16:00
  • Whitchurch United FC   -   Laverstock & Ford FC
    05.08 16:00
  • Ringwood Town FC   -   Ascot United
    05.08 16:00
  • Binfield FC   -   Chichester City FC
    05.08 16:00
  • Horndean FC   -   Melksham Town
    05.08 16:00
  • Knaphill FC   -   Bournemouth FC
    05.08 16:00
  • Newport Isle of Wight FC   -   Guildford City FC
    05.08 16:00
  • Godalming Town FC   -   Westfield FC (Surrey)
    05.08 16:00
  • Sholing FC   -   Alresford Town FC
    05.08 16:00
  • Lymington Town   -   Andover Town FC
    05.08 16:00
  • Clevedon Town FC   -   Bitton AFC
    05.08 16:00
  • Cadbury Heath FC   -   Longwell Green Sports FC
    05.08 16:00
  • Plymouth Parkway   -   Portland United FC
    05.08 16:00
  • AFC St Austell   -   Bridport FC
    05.08 16:00
  • Wells City FC   -   Cribbs FC
    05.08 16:00
  • Shaftesbury Town FC   -   Exmouth Town FC
    05.08 16:00
  • Shepton Mallet AFC   -   Tavistock AFC
    05.08 16:00
  • Buckland Athletic FC   -   Bodmin Town FC
    05.08 16:00
  • Cheddar AFC   -   Willand Rovers FC
    05.08 16:00
  • Wellington AFC   -   Hengrove Athletic
    05.08 16:00
  • Street FC   -   Hallen AFC
    05.08 16:00
  • Brislington FC   -   Sherborne Town FC
    05.08 16:00
  • Bridgwater Town FC 1984   -   Keynsham Town FC
    05.08 16:00
  • Bradford Town   -   Odd Down AFC
    05.08 16:00