Balotelli już w przerwie wymienił się koszulkami z Pepe

Czwartek, 23 października 2014 (08:23)

Mario Balotelli nie przestaje zaskakiwać. Napastnik Liverpoolu już po pierwszej połowie meczu z Realem Madryt wymienił się koszulkami z Pepe. Na drugą część spotkania nie wyszedł.

W środowy wieczór "Królewscy" nie dali szans wicemistrzowi Anglii na Anfield Road. Real wygrał 3-0 po golach Cristiana Ronalda i Karima Benzemy, który trafił dwa razy.

Goście z Madrytu już do przerwy prowadzili 3-0. Słaby tego dnia jak cały zespół Balotelli uznał widocznie, że nie ma już o co grać, albo po prostu był pewny, że na drugą połowę już nie wyjdzie, więc od razu wymienił się koszulkami z Pepe.

Po przerwie na boisko w jego miejsce pojawił się Adam Lallana.

Trener Liverpoolu Brendan Rodgers zapewnia, że nie wiedział o tym, że Balotelli "poddał się" już po pierwszej połowie, a zmienił go z przyczyn taktycznych.

- Jeśli rzeczywiście wymienił się koszulką już po pierwszej połowie, to sądzę, że to nie powinno się zdarzyć - stwierdził Rodgers.