Piotr Zieliński przyłapany na spaniu w samolocie

Niedziela, 19 lutego 2017 (22:10)

Napoli wygrało w sniedzielę w lidze z Chievo 3-1,a jedną z bramek strzelił dla „Błękitnych” Piotr Zieliński. W drodze powrotnej Polak był chyba nieco zmęczony, bo szybko zasnął w samolocie. Jego zabawnym zdjęciem na Twitterze podzieliło się oficjalne konto Napoli.

Serie A: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

- Jesteśmy już gotowi, ale... popatrzcie na naszą "20" - napisano pod wrzuconą fotografią ze śpiącym Zielińskim.

Polak spał kamiennym snem i nie miał pojęcia, że ktoś go uważnie obserwuje. Obok Zielińskiego na fotelu siedział zamyślony Arkadiusz Milik i chyba też nie zauważył śpiącego kolegi.

Zieliński w meczu z Chievo wszedł na boisko w 42. minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się tuż po przerwie, pokonując bramkarza rywali ładnym strzałem z dystansu.

Napoli zajmuje trzecie miejsce w lidze. Do pierwszego Juventusu traci dziewięć punktów.