Cristiano Ronaldo ponownie zostanie ojcem?

Wtorek, 14 marca 2017 (10:54)

Rodzina Cristiano Ronaldo wkrótce się powiększy? Jak podaje brytyjski tabloid "The Sun", w domu gwiazdora Realu Madryt mają się pojawić dwaj chłopcy.

Matką dzieci nie będzie jednak Georgina Rodriguez, aktualna partnerka Portugalczyka, ale - tak jak w przypadku Cristiano Juniora - wynajęta przez piłkarza surogatka.

"Ronaldo lubi trzymać szczegóły ze swojego prywatnego życia w tajemnicy, ale najbliższym powiedział już, że już niedługo przyjdą na świat dwaj chłopcy. Cristiano czuje, że to odpowiedni moment, by jego syn miał braci, z którymi będzie dorastał "- czytamy w "The Sun".

Tabloid dodaje, że ze względu na trwającą karierę piłkarza "Królewskich", opieka nad dziećmi będzie w dużej mierze spadała na matkę zawodnika, Dolores.

Sześcioletni Cristiano Junior także został urodzony przez surogatkę. Jak podają media, Ronaldo zapłacił jej 10 milionów funtów, by nigdy nie ujawniała dziennikarzom swych personaliów.

Zobacz materiał wideo:


X-news

Podziel się

~Realista -

Żaden inny sportowiec w historii nie dał więcej pieniędzy na cele charytatywne niż Ronaldo, ale ludzie i tak będą go hejtować o jego własne prywatne sprawy. Polska patologia.

~KRUSTYNKA -

TO JEST PEWNE ŻE JEST GEJEM BO KAŻDY NORMALNY FACET CHCE MIEĆ DZIECI ZE SWOJA KOBIETA A ON NIBY MA KOBIETY A DZIECI CHCE MIEC Z SUROGATKA .

Piszesz jako Gość