Robert Lewandowski wpłacił 100 tys. dla chorego chłopca

Środa, 26 kwietnia 2017 (19:21)

Robert Lewandowski i jego żona Anna pokazali, że mają wielki gest. Para przeznaczyła aż 100 tysięcy złotych na pomoc dla chorego Antosia, który walczy z rzadką odmianą raka.

Dwulatek cierpi na siatkówczaka obuocznego i może stracić wzrok. Uratować może go jedynie kosztowny wyjazd do USA, ponieważ w Polsce nie ma odpowiedniego sprzętu do walki z tą chorobą.

Rodzice Antosia na wyjazd potrzebują 500 tysięcy złotych. Dzięki wpłacie Lewandowskich, kwota podskoczyła już do ponad 200 tysięcy. Para dokonała dwóch wpłat po 50 tysięcy złotych. Początkowo ich nazwiska widniały normalnie na stronie, ale szybko ich podpisy zostały zmienione na "ukryte".

W pomoc choremu chłopcu zaangażowały się też inne gwiazdy z polskiego show-biznesu. Wpłata Lewandowskich mocno jednak popchnęła akcję do przodu. Państwo Lewandowscy pokazali, że mają gest.

Zbiórka dla chłopca potrwa do 30 kwietnia. Jeśli też chcesz pomóc, kliknij TUTAJ

Bundesliga: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

INTERIA.PL

Podziel się

~Polak -

Załóż korki spodenki i koszulke i pokaż na co cie stać a nie psioczysz o każdą złotówkę.Jeden jest dobry w piłke drugi jest uzdolniony muzycznieitp a ty jesteś po prostu baranek który czego sie nie dotknie to spiepszy i zazdrości ludziom ich zdolności a co za tym idzie zarobków.Gdyby były zawody na najwiekszą gape to byś jeden z drugim zajął drugie miejsce-dlaczego?bo taką jesteś gapą zazdrośniku.Pozdro i dużo więcej szacunku do siebie

~jim007 -

Smutne! 100000zl wplacil dla chorego chlopca! Ile dni na te 100000zl pracowal(biegal albo stal)? Wplac 500000zl i niech go lecza!!! Ty biedniejszy nie bedziesz a moze dziecko bedzie zylo i doczeka starosci! Pozdrawiam

Piszesz jako Gość