Agnieszka Radwańska gościem na ślubie Alicji Rosolskiej

Niedziela, 11 czerwca 2017 (11:56)

Agnieszka Radwańska była jednym z gości na ślubie polskiej tenisistki Alicji Rosolskiej, który odbył się w sobotę. Oprócz Isi wzięły w nim udział także m.in. jej siostra Urszula i Marta Domachowska.

Agnieszka Radwańska pochwaliła się swoją kreacją na jednym z portali społecznościowych.

"Kolejne przygotowania do ślubu pomyślnie zakończone :) Dziękuję Agnieszka Maciejak oraz wszystkiego najlepszego dla Ali i Dan" - napisała.

Nasza najlepsza tenisistka miała w poniedziałek rozpocząć sezon na kortach trawiastych, ale wycofała się z turnieju w s'Hertogenbosch.

Agnieszka zgłosiła się w najbliższym czasie również do zawodów w Birmingham i Eastbourne. Imprezy te poprzedzą występ w wielkoszlemowym Wimbledonie, który rozpocznie się 3 lipca.

Z kolei Urszula również pokazała na jednym z portali społecznościowych zdjęcie z przygotowań do ślubu, na którym w tle widać Agnieszkę.

Wszystkie panie dobrze się bawiły, co udokumentowała Domachowska.

Ona przedstawiła fotografie, gdzie jest razem z Rosolską i Agnieszką Radwańską. Alicja trzyma w rękach kartkę z napisem żona.

INTERIA.PL

Podziel się

~ola -

Ciężką pracą zarobiły to co mają w przeciwieństwie do polityków. Wszystkiego najlepszego dla młodej pary

~Usa -

Zapomnieliście barany ze one grają dla siebie nie dla was , to jest ich praca skoro są usatysfakcjonowane tym co osiągnęły i ile zarobiły i chcą sobie wrzucić na luz to ich wola ... a komentarzami typu jak ona gra niech się weźmie lepiej za trening itp to chyba tylko chcecie się w jakiś sposób dowartościować

Piszesz jako Gość