Lionel Messi nietypowo wykonał hymn Ligi Mistrzów

Środa, 13 września 2017 (17:20)

Lionel Messi przed wtorkowym meczem w Lidze Mistrzów pochwalił się nową umiejętnością. Na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym widać, jak napastnik Barcelony gra hymn tych prestiżowych rozgrywek na fortepianie.

Liga Mistrzów: wyniki, terminarz, strzelcy, gole

Ciężko stwierdzić jednoznacznie, czy Argentyńczyk  rzeczywiście jest aż tak uzdolniony, czy to tylko chwyt reklamowy. Wideo szybko jednak stało się popularne w świeci. Skupiony Messi grający hymn Ligi Mistrzów przyciągnął uwagę. W tle ponadto słychać, jak ktoś krzyczy do piłkarza: "maestro".

Nagranie w sieci pojawiło się na dzień przed pierwszym meczem Barcelony w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Katalończycy we wtorek pokonali u siebie Juventus 3-0. Dwa gole strzelił Lionel Messi, któremu po raz pierwszy w karierze udało się pokonać Gianluigiego Buffona.

AK

INTERIA.PL

Podziel się

~Arnold67 -

Zamiast czterech godzin reli w szkole, bezużytecznych tabletów i kiepskich podręczników Państwo powinno zainwestować w edukację muzyczną dzieci od najmłodszych lat (wtedy osiąga się najlepsze efekty) zamiast prania mózgów bajkami o czary-mary świętej rodziny. Dzisiaj umiejętność gry na jakimkolwiek instrumencie to dla wielu niemalże wyczyn cyrkowy a największą popularność zdobywają "muzycy", którzy tylko wyglądają powtarzając w kółko kilka prostych akrobacji, kilka akordów i melodii wybijanych jednym palcem a teksty ich piosenek składają się glównie z pie(tra la la)rdnięć i beknięć.

Piszesz jako Gość