Alemao przeszedł na kolanach całe boisko!

Sobota, 23 września 2017 (16:12)

Do niecodziennej sytuacji doszło po meczu brazylijskiej Serie B Internacional Porto Alegre – Figueirense Futebol. Piłkarz gospodarzy Alemao przemierzył całe boisko na kolanach, w podzięce Opatrzności za powrót do zdrowia po kontuzji.

Po końcowym gwizdku (Internacional wygrał 3-0) cała drużyna gospodarzy zebrała się w kole środkowym, by podziękować kibicom. Tymczasem Alemao zaczął przemierzać na kolanach długość całego boiska. Nie przejął się obecnością 22 tys. ludzi na trybunach, ani słowami jego kolegi z zespołu Damlao ("Nie wygłupiaj się wariacie, wstawaj, daleko już doszedłeś").

Alemao doszedł na kolanach do linii końcowej i podziękował Niebiosom za szczęśliwy powrót do gry, po leczeniu kontuzji mięśniowej, co zajęło pięć miesięcy.

27-letni obrońca wrócił do gry w II połowie meczu z Figueirense. Internacional Porto Alegre po tym meczu odzyskał nie tylko Alemao, ale też prowadzenie w Serie B.

INTERIA.PL

Podziel się

~Jola -

Niewielu z Nas "wierzących" posunęło by się do tylko czegoś takiego. Dzisiaj lewactwo cię wyśmiewa, ze masz wiarę i zasady !!!

~Polak. -

Wiara to indywidualna sprawa. Ale nie musi tego tak afiszowac. Modlic sie mozna w kazdym miescu co nie znaczt ze ktos to musi robic na pokaz.

esso

esso -

Po co oddał się w ręce lekarzy skoro niebiosom dziękował??? Mógł dalej wierzyć w niebiosa,ciekawe czy miałby w tedy powody do dziękowania

Piszesz jako Gość